Opent vandaag om 09u30

NIEUW
Argentinië
Het land van de onstuimige zuidenwind

€ 11.875 per persoon
Argentinië
Argentinië | Het land van de onstuimige zuidenwind
Zuid-Amerika Argentinië | Het land van de onstuimige zuidenwind
€ 11.875 per persoon

Passioneel, overtreffend, intens. Woorden die Argentinië perfect omschrijven. Het land verleidt met zijn tangodansers in de kleurrijke straten van Buenos Aires, zijn voetbal van wereldklasse, de machtige Andes en de uitgestrektheid van de landschappen. Een formidabele cocktail die aanzet tot verkennen en beleven.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Argentinië
Indrukwekkende natuurwonderen
Argentijnse én Braziliaanse kant van de Iguazu-watervallen
Dagexcursie naar Torres del Paine in Chili
Levendige historische steden
Veel couleur locale met o.a. een tangoshow
Uiterst compleet 17-daags reisprogramma
Brussel ✈ Buenos Aires

Vlucht van Brussel naar Buenos Aires via Madrid. Aankomst in de loop van de avond.

Buenos Aires

Vandaag staat de verkenning van de hoofdstad op het programma. Een dynamische en kosmopolitische stad gekenmerkt door een groot cultureel en architectonisch erfgoed, een rijke geschiedenis en een sterke Europese invloed.

Buenos Aires ✈ Puerto Iguazu

Transfer naar de luchthaven (Aeroparque) voor de vlucht naar Puerto Iguazu, vlakbij de grens met Paraguay en Brazilië. Een toeristische stad die dienst doet als toegangspoort tot de Iguazu-watervallen aan de Argentijnse kant van de grens.

Puerto Iguazu - Iguazu Falls

Vandaag bezichtig je de Braziliaanse kant van de watervallen. Deze biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de canyon van de Iguazu-rivier en de watervallen.

Puerto Iguazu ✈ Salta

Transfer naar de luchthaven voor de vlucht naar Salta dat op 1.190m hoogte ligt in de vallei van de Lerma. Het is een van de vruchtbaarste steden van de regio.

Salta - Purmamarca

In de ochtend vertrek je naar Purmamarca, een charmant stadje gelegen op 2.192m boven de zeespiegel. Het werd gesticht aan het begin van de 17de eeuw. Het ligt aan de voet van de beroemde Hill of Seven Colors en heeft typische lemen huizen, een ambachtelijke markt op het centrale plein en een mooie oude kerk die dateert uit 1648. Je hebt wat vrije tijd om de markt de verkennen.

Purmamarca - Salta

Vandaag bezoek je de schitterende Humahuaca-kloof, uitgeroepen tot werelderfgoed door de Unesco. Je vertrekt uit Purmamarca, met de prachtige Zevenkleurige Heuvel als omlijsting.

Salta ✈ Trelew – Puerto Madryn

Vlucht naar Trelew en transfer naar Puerto Madryn. Deze stad heeft een schilderachtige ligging aan de ´Golfo Nuevo’, met een mooi strand, een wandelpromenade, tal van restaurants en kleine winkeltjes.

Puerto Madryn - Peninsula Valdes - Puerto Madryn

Deze intensieve dagtoer (9u) laat je het bijzondere dierenreservaat van Peninsula Valdés (Unesco-werelderfgoed) zien. Het schiereiland heeft een oppervlakte van 3.625km² en is met de provincie Chubut verbonden door een smalle landengte.

Puerto Madryn – Trelew ✈ El Calafate

Transfer van Puerto Madryn naar Trelew voor de vlucht naar El Calafate.

El Calafate - Perito Moreno - El Calafate

Vandaag wordt een bijzondere dag. De Perito Moreno, op 80km van El Calafate, is de meest spectaculaire gletsjer van het Nationaal Park de Los Glaciares. Een absoluut hoogtepunt in Zuid-Patagonië.

El Calafate - Torres Del Paine - El Calafate

Intense dagexcursie naar Torres del Paine in het uiterste zuiden van Patagonië (± 14u). Vertrek vroeg in de ochtend en rit van 300km naar het park.

El Calafate ? Ushuaia

Vlucht naar Ushuaia, gelegen op het hoofdeiland van de provincie Tierra del Fuego (Vuurland). De naam werd gegeven door zeevaarders, die vanaf hun schepen een constante sluier van rook boven het eiland zagen. Die rook was afkomstig van branden aangestoken door de oorspronkelijke bewoners van Patagonië.

Dag 14
Ushuaia

Je maakt een excursie met de Beagle Channel Boat. Je vertrekt bij de toeristische pier en vaart via de baai van Ushuaia naar het Beaglekanaal. De eerste stop is het Vogeleiland met zijn vele vogelsoorten: aalscholvers, jagers, meeuwen… Vervolgens komt de boot dichter bij het Sea Lions Island waar kolonies van zuidelijke zeeleeuwen en zuidelijke pelsrobben de sterattracties vormen. Je ziet de vuurtoren uit 1919 die het echte symbool van de stad is.

Dag 15
Ushuaia ✈ Buenos Aires

Vlucht naar Buenos Aires en vrije dag.

Dag 16
Buenos Aires ✈ Brussel

Terugvlucht via Madrid naar Brussel.

Dag 17
Brussel

17-daagse begeleide rondreis
01/11/24
€ 11.875
€ 11.875
Singletoeslag: € 1.940
Minimum aantal deelnemers: 12
  • Internationale vluchten heen en terug, inclusief taksen
  • Alle binnenlandse vluchten zoals aangegeven in de reisroute
  • Transfers
  • 15 overnachtingen in de geselecteerde of gelijkwaardige hotels
  • Maaltijden volgens het programma
  • Alle uitstappen en toegangsgelden voor de vermelde inbegrepen bezoeken
  • Lokale Engelstalige gids
  • Nederlandstalige begeleiding vanaf Brussel
  • Het programma is onderhevig aan wijzigingen of omwisselingen.
  • Er wordt steeds gestreefd naar eenzelfde niveau van inhoudelijke bezoeken en van hotels.