Antarctisch Schiereiland - 11-daagse expeditie

Antarctisch Schiereiland - 11-daagse - Poolexpeditiecruise naar Antarctica

Tijdens deze 11-daagse poolreis zal u de mooiste gebieden van het Antarctisch schiereiland bezoeken, landingen maken op plaatsen met enorme kolonies pinguïns, reuzenstormvogels, zeeolifanten, robben, keizerscholvers en andere zeevogels. Aan boord van de MV Plancius of MV Ortelius vaart u langsheen machtige gletjers, majestueuze ijsbergen, schotten pakijs en sneeuwbedekte eilanden en landen.

Het programma per dag
Keuze uit MV Plancius of MV Ortelius

Brabant Eiland, Luik Eiland, Gent Eiland, Antwerpen Eiland en Vlaanderen Baai - u zou zich hier bijna 'thuis' wanen doch niets is minder waar. In het spoor van de Belgische pool- ontdekker Adrien de Gerlache vaart u naar het einde van de wereld om een glimp op te vangen van dit ongerepte witte continent.

Het Neumayer en Lemaire kanaal
Ontdek de wilde ongerepte poolnatuur
Diverse zodiaclandingen

Antarctica in het kort

Geografie: 14.000.000km² groot continent waarvan 280.000km² ijsvrij, de rest met met ijs bedekt. Antarctica is het op 4 na grootste continent ter wereld, groter dan Australië en Europa.

Terrein: Ongeveer 98% landijs en 2% kale rots. Het continent is enorm bergachtig waarbij Mount Vinson bijna 4.900m hoog is. De helft van de kust wordt gedomineerd door ijsschotsen en ijsbergen.

West-Groenland & Disko Bay AANRADER
9-daagse poolcruise in internationaal gezelschap, van 22 tot 30 mei 2017

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017

Argentinië - Land van contrasten AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 5 tot 20 november 2017

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 7 oktober 2017