Kroatië - Cruise langs de Dalmatische kust

12-daagse cruise langs de Dalmatische kust

Wij nodigen u graag uit om kennis te maken met Kroatië, een prachtige land vol historische, gezellige steden en een wonderschone natuur. Scheep in voor een uniek programma langs de Dalmatische kust, maak kennis met de cultuurschatten van Split, Dubrovnik en Montenegro. Naast aandacht voor eeuwenoude cultuur is er ook ruimschoots tijd om te genieten.

Kom langs op de gratis infosessie van dit programma.
Donderdag 23 november om 14u00 in onze Travel Lounge te Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

MV Fantazija *****

De Prachtige kust van Kroatië

De kust van Kroatië kan gerust spectaculair genoemd worden. Voor de kust liggen niet minder dan 1.187 eilanden, waarvan er slechts 66 bewoond zijn. Hier vindt u de mooiste en schoonste stranden ter wereld. Kroatië maakte ooit deel uit van het Byzantijnse rijk, het Heilige Roomse rijk, het Ottomaanse rijk en het Habsburgse keizerrijk.

7-daagse cruise
4 dagen verblijf in luxehotel
Geleid bezoek aan de voornaamste sites

Kroatië in het kort

Kroatië map

Geografie: Kroatië is gelegen tussen Centraal-, Zuid- en Oost-Europa.
De vorm die iets weg heeft van een hoefijzer, zorgt voor vele buurlanden en lange rijksgrenzen: Slovenië, Hongarije, Servië, Bosnië en Herzegovina, Montenegro en tot slot Italië aan de Adriatische Zee.

Klimaat: De beste reistijd voor Kroatië is mei, juni en september. Vermijd de warme zomermaanden en kies voor het voor- of najaar.
’s Winters ligt de temperatuur rond het vriespunt. Door het Middellandse Zeeklimaat aan de kust liggen daar de temperaturen over het algemeen iets hoger.

Munt: De kuna is de munteenheid van Kroatië. 1 kuna is 100 lipa.
'Kuna' is Kroatisch voor 'marter' en verwijst naar het gebruik van martervellen als Middeleeuws betaalmiddel.

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER