Noord-India en Rajasthan

Noord-India en Rajasthan 16-daagse begeleide groepsreis

Treed in de voetsporen van de maharadja’s en beleef de elegantie van het vervlogen India. Zowel bij de Taj Mahal als in de oker gekleurde stad Jaisalmer, het roze Jaipur en het blauwe Jodhpur waant u zich in een sprookje. Maar ook bij het zien van de eeuwenoude erfenis van de Mogol-keizers. Tijdens deze 16-daagse rondreis verblijft u in eersteklashotels en prachtige Mahardjapaleizen.

Bekijk het volledige dagprogramma
Foto's van dit programma

De Taj Mahal

Het grootste liefdesmonument ter wereld en één van de 7 wereldwonderen: de Taj Mahal. Oorspronkelijk gebouwd in de 17de eeuw door Shah Jahan om er het stoffelijk overschot van zijn echtgenote koningin Mumtaz Mahal te bewaren. Later werd ook zijn eigen lichaam bijgezet. Het bouwwerk is één van de bekendste gebouwen op de Unesco werelderfgoedlijst.

Mandawa met zijn mooie Havelis
PBezoek aan het Amber Fort
Verblijf in unieke paleishotels

India in het kort

Geografie: India, officieel de Republiek India, is een bijzonder uitgebreid land. Met zijn 3.287.263km² is het ongeveer 105x België.

Klimaat: India heeft door zijn grootte verscheidene klimaatgebieden, van tropisch in het zuiden tot een gematigd klimaat in het noorden. Het grootste deelwordt gekenmerkt door een moessonklimaat dat 3 seizoenen kent. Het koele seizoen van oktober tot februari, het hete seizoen van maart tot juni en het regenseizoen van midden juni tot september.

Fauna & flora: Het noordwesten is voornamelijk steppe en woestijn. Het centrale plateau in het zuiden kent een begroeiing van palmbomen met regenwoud naar de regenachtige zuidwestkust toe. India kent door zijn grootte en zijn verschillende klimaten een zeer divers dierenrijk.

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse afreizen in 2018

12-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 19 mei en 16 juni 2018

Riviercruise op de Douro - MV Spirit of Chartwell AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide luxecruise, afreis op 22 juni 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

Lapland de Luxe AANRADER