7-daags programma

Harriniva - Summit Adventure | 7 dagen

7-daags individueel programma, vertrek op 12, 19 en 26 februari of 19 maart 2023

Dag 1: BRUSSEL - KITTILÄ - MUONIO (D)

Vertrek vanuit Brussel in de voormiddag richting de luchthaven van Kittilä met een rechtstreekse vlucht of met overstap in Helsinki.

Aankomst in de late namiddag te Kittilä, gevolgd door een transfer naar het Harriniva wildernishotel in Muonio waar u overnacht in een gezellige blokhut.
Na het inchecken krijgt u alle nodige informatie over het weekprogramma.

Diner in het hotelrestaurant.

Dag 2: HARRINIVA - GALDOTIEVA (O + L + D)

Na het ontbijt maakt u kennis met een lokale gids die u warme thermische kledij bezorgd die u kan behouden tot op het einde van het programma. Deze uitrusting bestaat uit een thermische overall, handschoenen, muts, warme winterschoenen en een helm voor de sneeuwscootertochten.

Na een korte introductieles kan het sneeuwscooteravontuur van start gaan. Iedere deelnemer beschikt over een sneeuwscooter. We vertrekken in noordelijke richting, vandaag staat er zo'n 100km op het programma. Op de middag wordt halt gehouden voor een picknick lunch.

Er wordt overnacht nabij de Noorse grens in het Galdotieva Fell Center of gelijkwaardig (4 tot 6 personen in een blokhut of in appartement met douche en toilet).

Diner in het restaurant.

Na een korte introductieles gaat het sneeuwscooteravontuur van start Overnacht nabij de Noorse grens in het Galdotieva Fell Center

Dag 3: GALDOTIEVA - KILPISJÄRVI (O + L + D)

Na het onbijt worden de sneeuwscooters opnieuw gestart. De tocht van vandaag vindt vooral plaats in een open heuvelachtig gebied met weinig begroeiing.
Picknick lunch op de middag.

Na een rit van zo'n 150 km komt u aan in Kilpisjärvi, vlakbij de Noorse en Zweedse grens, waar u kan genieten van een deugddoende sauna. Diner en overnachting (per 4 à 6 personen in blokhutten met douche en wc).

Dag 4: KILPISJÄRVI - HALTI - KILPISJÄRVI (O + L + D)

Na het ontbijt vertrekt u opnieuw per sneeuwscooter naar de top van de Halti. Dit is de hoogste berg in Finland en een echt hoogtepunt tijdens deze 5-daagse. Vanaf de top heeft u prachtige uitzichten op de bergketens aan de Noorse kant van de grens. Picknick lunch onderweg.

Hierna rijdt u naar het drielandenpunt waar Finland, Noorwegen en Zweden aan elkaar grenzen, ongetwijfeld een speciaal gevoel. Vervolgens gaan we terug richting Kilpisjärvi waar een sauna meer dan deugd zal doen. De afgelegde afstand van vandaag bedraagt ongeveer 120 km. Diner en overnachting (per 4 à 6 personen in blokhutten met douche en wc).

Dag 5: KILPISJÄRVI - GALDOTIEVA (O + L + D)

Vandaag wordt er teruggereden naar Galdotieva, opnieuw een tocht van ongeveer 150km. In tegenstelling tot de vorige dagen komt een nieuw aspect van het rijden met een sneeuwscooter aan bod, vandaag leert u in diepsneeuw rijden. Picknick lunch onderweg.

Er wordt opnieuw overnacht nabij de Noorse grens in het Galdotieva Fell Center of gelijkwaardig.

Diner in het restaurant.

een van de hoogtepunten van deze reis: Halti, de hoogste berg van Finland De laatste tocht gaat langsheen Victoria Trail

Dag 6: GALDOTIEVA - HARRINIVA (O + L + D)

Op de laatste sneeuwscooterdag staat u een rit te wachten van ongeveer 120km die ons langs de Victoria Trail en de Zweedse grens terug naar Harriniva brengt. De ultieme beloning van een uniek 5-daags avontuur. Aankomst in de (late) namiddag te Harriniva waar u overnacht in gezellige blokhutten of hotelkamers.
Afscheidsdiner in het hotelrestaurant.

Dag 7: MUONIO - KITTILÄ - BRUSSEL (O)

Vrije voormiddag en check-out.

Transfer naar de luchthaven van Kittilä voor de terugvlucht naar Brussel. met een rechtstreekse vlucht of met een overstap in Helsinki.

De inhoud van het programma is gegarandeerd maar de volgorde kan wijzigen.

• Unieke natuur- en avontuurervaring

• 5-daagse sneuuwscootersafari met overnachting in gezellige chalets en hutten

• Elke deelnemer beschikt over zijn eigen sneeuwscooter

• Bezoek aan het grenspunt van Finland, Noorwegen en Zweden

• Voor Laplandreizigers die op zoek zijn naar de ultieme beleving

Harriniva - Summit Adventure

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/