Snow Village Sneeuwscooteravontuur

Snow Village Sneeuwscooteravontuur - individueel 4-daags programma

Tijdens deze 3-daagse sneeuwscootersafari op privé-basis ontdekt u al het beste wat de streek van Levi en Ylläs te bieden heeft. De sneeuwscootertocht brengt u langsheen wondermooie winterlandschappen en onderweg overnacht u oa in het feeërieke Snow Village en in een authentieke wildernischalet. Verder maakt u ook nog een mooie huskytocht, doet u aan ijsvissen en bezoekt u een lokale rendierboerderij.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Levi, een uniek wintersportgebied

Overnacht in het Snow Village en in een gezellige houten chalet met alle comfort en geniet ten volle van dit exclusief, kwalitatief en uiterst volledig programma met onder meer een 3-daagse sneeuwscootersafari gecombineerd met alle klassieke winteractiviteiten (inbegrepen excursies gaan door op privé basis).

Exclusief, kwalitatief en volledig programma
3-daagse sneeuwscootersafari
Overnachtingen in een mooi ijshotel

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER