Snow Village Sneeuwscooteravontuur

Snow Village Sneeuwscooteravontuur - individueel 4-daags programma

Tijdens deze 3-daagse sneeuwscootersafari op privé-basis ontdekt u het beste wat de streek van Levi en Ylläs te bieden heeft. De verschillende sneeuwscootertochten nemen u mee langsheen wondermooie sneeuwlandschappen. U overnacht in het feeërieke Snow Village en een authentieke wildernislodge. Verder bezoekt u een lokale huskyboerderij en maakt u een mooie huskytocht.

Levi, een uniek wintersportgebied

Het uniek verblijf in de gezellige wildernislodge staat garant voor een onvergetelijke Lapland ervaring. De wildernislodge bestaat uit een aantal comfortabele chalets die midden in de natuur en aan een meer gelegen zijn. U kan er genieten van een sauna en een hot tub aan de rand van het meer en u zal er kennis maken met de heerlijke lokale keuken. Bovendien is de afgelegen ligging uitermate geschikt om het noorderlicht waar te nemen.

Exclusief, kwalitatief en volledig programma
3-daagse sneeuwscootersafari
Overnachting in een mooi ijshotel

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/