Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Levi, welkom in Fins Lapland De skipistes van Levi behoren tot de beste van Lapland Kies voor een avontuurlijke sneeuwscootertocht Meer dan de moeite ward voor een fotostop! U verblijft in één van de appartement van het Snow White ****+ complex De vrij recente appartementen zijn gekend voor hun comfort, gezelligheid en centrale ligging De moderne appartementen zijn standaard uitgerust met een balkon, sauna, badkamer (douche, haardroger, WC) flatscreen TV, DVD-speler, radio, gratis Wifi, wasmachine, droogkast en strijkplank Elke unit beschikt over een mooi uitgeruste keuken met oa. vaatwasser Vrijwel alle appartementen beschikken over een privè-sauna Hier vindt u appartementen voor groepen tot 10 personenl Op de benedenverdieping van de 2 gebouwen vindt u een winkelcentrum, in de buurt zijn diverse restaurants en bars te vinden Levi staat gekend als één van de beste skigebieden van Finland Geniet van de unieke Finse après-ski sfeer De skipistes liggen vrijwel tot in het centrum van het skidorpje Levi Met wat geluk kan u het Noorderlicht zelf ervaren Deze groene gloed ontstaat door botsing van geladen zonnedeeltjes met onze aardse atmosfeer Een nachtelijke sneeuwscootersafari is ideaal om het Noorerlicht te zien Bezoek een rendierboerderij per sneeuwscooter Of boek een excursie naar het Snow Village met overnachting in een ICE Room Geniet van de betoverende sneeuwlandschappen in Fins Lapland

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021 en 18 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent