Genua - La Superba - 4-daagse cultuurreis

Genua - La Superba - 4-daagse begeleide cultuurreis

Tijdens deze cultuurreis ontdekken we de minder bekende Unescostad Genua, met haar prachtige monumenten en kunstschatten van wereldniveau. Schrijver I. Pfeijffer noemde de stad terecht 'La Superba'. Gedurende 4 dagen wordt u ondergedompeld in een rijke mengeling van Italiaanse kunst, middeleeuwse straten en pleinen, fiere kerken en Palazzi... U zal in de muzikale sfeer raken door het bezoek aan de Palazzo Tursi

Genua, la superba

'La Superba'

De bijnaam die de stad dankt aan de vele marmeren paleizen die nog herinneren aan haar rijke handelsverleden. Genua heeft het grootste middeleeuwse centrum van Europa, gelegen op de steile heuvels achter de haven. Het is een doolhof van kleine en vaak donkere caruggi of kasseisteegjes. Loop gewoon verloren en plots sta je voor een mooi plein, een gotische of barokke kerk, of een indrukwekkend palazzo.

De indrukwekkende Berio bibliotheek
Diverse werken van Vlaamse meesters
De gestreepte San Lorenzo kathedraal

Italië in het kort

Italië map

Ligurië: Ligurië is een aan de kust gelegen regio in het noordwesten van Italië, de op 2 na kleinste van de Italiaanse regio's. Het grenst in het westen aan Frankrijk, aan Piëmont in het noorden en in het oosten aan Emilia-Romagna en Toscane

Kruidige keuken: De heuvels zijn bedekt met macchia, wilde kruiden die door de struiken heen groeien: tijm, salie, rozemarijn, oregano, marjolein en basilicum. En dat proef en ruik je in de gerechten uit deze streek. De keuken van Liguria komt dan ook het beste tot zijn recht in de zomermaanden.

Ethiopië - Bakermat van de Christelijke beschaving AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 12 januari 2018

Kerst in Lapland AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 22 tot 26 december 2017