Nu geopend
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





Bearís Lodge - Shortbreak
 
Individuele reis
Vanaf € 1.585 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Bearís Lodge - Shortbreak
Lapland & ScandinaviŽ Fins Lapland - Bearís Lodge - Shortbreak
Vanaf € 1.585 per persoon

Tijdens deze korte maar goed gevulde shortbreak beleef je de typische activiteiten vanuit een prachtige natuurlocatie. Mag je verblijf wat specialer? Kies dan om eens te overnachten in een glazen iglo of snow room. Bovendien beschik je over wat vrije tijd waarbij je extra excursies of activiteiten kan bijboeken. Of verleng je verblijf in Rovaniemi.

Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten
Overnachting in hotelkamer of chalet
Excursievoordeelpakket inbegrepen
Geschikt voor koppels als gezinnen met kinderen
Verleng je programma met een overnachting in een glazen iglo
Mogelijkheid om Santa Claus Village en Arktikum Museum te bezoeken
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Rovaniemi/Kittilš

Vertrek uit Brussel richting de luchthaven van Rovaniemi of Kittilš met een rechtstreekse vlucht of overstap in Helsinki.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Rovaniemi

Je eerste typische activiteit is een sneeuwscootersafari.  De tocht  brengt je langs besneeuwde bossen en heuvels.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Rovaniemi

Vandaag kan je je uitleven op sneeuwschoenen. Een leuke manier om de omgeving rondom de Bearís Lodge te ontdekken. Je kan gebruikmaken van vaste wandelpaden of zelf op avontuur gaan in de diepsneeuw.

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Rovaniemi

Vandaag bezoek je een huskykennel, waarde honden je enthousiast verwelkomen. Voordat je op safari gaat met een 6-tal huskyís, krijg je instructies over hoe je de sledes moet besturen. 

Dag 5
ontbijt
Rovaniemi of Kittilš ✈ Brussel

Na het ontbijt check-out. 

Vertrekdata en prijzen
Hotelkamer Bearís Lodge***
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers.
27/12/23 a
€ 2.495
€ 2.300
€ 2.205
2 pers.
€ 2.495
3 pers.
€ 2.300
4 pers.
€ 2.205
07/01/24 b
€ 1.865
€ 1.745
€ 1.685
2 pers.
€ 1.865
3 pers.
€ 1.745
4 pers.
€ 1.685
24/01/24 b
€ 1.840
€ 1.720
€ 1.660
2 pers.
€ 1.840
3 pers.
€ 1.720
4 pers.
€ 1.660
30/01/24 a
€ 1.765
€ 1.645
€ 1.585
2 pers.
€ 1.765
3 pers.
€ 1.645
4 pers.
€ 1.585
03/02/24 a
€ 1.880
€ 1.760
€ 1.700
2 pers.
€ 1.880
3 pers.
€ 1.760
4 pers.
€ 1.700
07/02/24 a
€ 1.905
€ 1.785
€ 1.725
2 pers.
€ 1.905
3 pers.
€ 1.785
4 pers.
€ 1.725
18/02/24 a
€ 1.880
€ 1.760
€ 1.700
2 pers.
€ 1.880
3 pers.
€ 1.760
4 pers.
€ 1.700
03/03/24 a
€ 1.930
€ 1.810
€ 1.750
2 pers.
€ 1.930
3 pers.
€ 1.810
4 pers.
€ 1.750
10/03/24 a
€ 1.855
€ 1.735
€ 1.675
2 pers.
€ 1.855
3 pers.
€ 1.735
4 pers.
€ 1.675
17/03/24 a
€ 1.830
€ 1.710
€ 1.650
2 pers.
€ 1.830
3 pers.
€ 1.710
4 pers.
€ 1.650
21/03/24 b
€ 1.815
€ 1.695
€ 1.635
2 pers.
€ 1.815
3 pers.
€ 1.695
4 pers.
€ 1.635
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Mini Suite Bearís Lodge***
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers.
27/12/23 a
€ 2.595
€ 2.370
2 pers.
€ 2.595
3 pers.
€ 2.370
07/01/24 b
€ 1.940
€ 1.790
2 pers.
€ 1.940
3 pers.
€ 1.790
30/01/24 b
€ 1.865
€ 1.715
2 pers.
€ 1.865
3 pers.
€ 1.715
03/02/24 a
€ 1.990
€ 1.830
2 pers.
€ 1.990
3 pers.
€ 1.830
07/02/24 a
€ 2.015
€ 1.855
2 pers.
€ 2.015
3 pers.
€ 1.855
18/02/24 a
€ 1.990
€ 1.830
2 pers.
€ 1.990
3 pers.
€ 1.830
03/03/24 a
€ 2.030
€ 1.880
2 pers.
€ 2.030
3 pers.
€ 1.880
10/03/24 a
€ 1.955
€ 1.805
2 pers.
€ 1.955
3 pers.
€ 1.805
17/03/24 a
€ 1.930
€ 1.780
2 pers.
€ 1.930
3 pers.
€ 1.780
21/03/24 c
€ 1.915
€ 1.765
2 pers.
€ 1.915
3 pers.
€ 1.765
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Junior Suite Bearís Lodge***
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers.
27/12/23 a
€ 2.670
€ 2.420
2 pers.
€ 2.670
3 pers.
€ 2.420
24/01/24 b
€ 1.990
€ 1.820
2 pers.
€ 1.990
3 pers.
€ 1.820
30/01/24 b
€ 1.915
€ 1.745
2 pers.
€ 1.915
3 pers.
€ 1.745
03/02/24 a
€ 2.030
€ 1.860
2 pers.
€ 2.030
3 pers.
€ 1.860
18/02/24 a
€ 2.055
€ 1.885
2 pers.
€ 2.055
3 pers.
€ 1.885
18/02/24 a
€ 2.030
€ 1.860
2 pers.
€ 2.030
3 pers.
€ 1.860
03/03/24 a
€ 2.080
€ 1.910
2 pers.
€ 2.080
3 pers.
€ 1.910
10/03/24 a
€ 2.005
€ 1.835
2 pers.
€ 2.005
3 pers.
€ 1.835
17/03/24 a
€ 1.980
€ 1.810
2 pers.
€ 1.980
3 pers.
€ 1.810
21/03/24 c
€ 1.965
€ 1.795
2 pers.
€ 1.965
3 pers.
€ 1.795
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Chalet Bearís Lodge****
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers. 5 pers.
27/12/23 a
€ 2.690
€ 2.425
€ 2.305
€ 2.205
2 pers.
€ 2.690
3 pers.
€ 2.425
4 pers.
€ 2.305
5 pers.
€ 2.205
24/01/24 b
€ 2.010
€ 1.825
€ 1.750
€ 1.670
2 pers.
€ 2.010
3 pers.
€ 1.825
4 pers.
€ 1.750
5 pers.
€ 1.670
30/01/24 b
€ 1.935
€ 1.750
€ 1.675
€ 1.595
2 pers.
€ 1.935
3 pers.
€ 1.750
4 pers.
€ 1.675
5 pers.
€ 1.595
03/02/24 a
€ 2.050
€ 1.865
€ 1.790
€ 1.710
2 pers.
€ 2.050
3 pers.
€ 1.865
4 pers.
€ 1.790
5 pers.
€ 1.710
07/02/24 a
€ 2.075
€ 1.890
€ 1.815
€ 1.735
2 pers.
€ 2.075
3 pers.
€ 1.890
4 pers.
€ 1.815
5 pers.
€ 1.735
18/02/24 a
€ 2.050
€ 1.865
€ 1.790
€ 1.710
2 pers.
€ 2.050
3 pers.
€ 1.865
4 pers.
€ 1.790
5 pers.
€ 1.710
03/03/24 a
€ 2.100
€ 1.915
€ 1.840
€ 1.760
2 pers.
€ 2.100
3 pers.
€ 1.915
4 pers.
€ 1.840
5 pers.
€ 1.760
10/03/24 a
€ 2.025
€ 1.840
€ 1.765
€ 1.685
2 pers.
€ 2.025
3 pers.
€ 1.840
4 pers.
€ 1.765
5 pers.
€ 1.685
17/03/24 a
€ 1.975
€ 1.790
€ 1.715
€ 1.635
2 pers.
€ 1.975
3 pers.
€ 1.790
4 pers.
€ 1.715
5 pers.
€ 1.635
21/03/24 b
€ 1.985
€ 1.800
€ 1.725
€ 1.645
2 pers.
€ 1.985
3 pers.
€ 1.800
4 pers.
€ 1.725
5 pers.
€ 1.645
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten:
    • Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
    • Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 4 overnachtingen in de Bearís Lodge in een hotelkamer*** of chalet****
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van Ä 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals drankenÖ
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: Ä 25/volw, Ä 12,50/kind tem 14 jaar bij elke reservatie voor 01/10
  • Korting 1ste en 2de kind (4-12 jaar) bij minimum 2 volw.: Ä 360/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (13-jaar) bij minimum 2 vol.: Ä 135/kind
Toeslagen
  • Extra lunch op dag 1 in geval van vroege aankomst: Ä 26/volw., Ä 13/kind (4-12 jaar)
  • Singletoeslag hotelkamer: Ä 265/pers.
  • Upgrade Superior Chalet met bubbelbad in de badkamer: Ä 35/chalet/nacht
  • Extra schoonmaak chalet inclusief vers linnen: Ä 75
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen.
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2023 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN