Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Bear’s Lodge - Shortbreak
 
Individuele reis
Vanaf € 1.710 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Bear’s Lodge - Shortbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Bear’s Lodge - Shortbreak
Vanaf € 1.710 per persoon

Tijdens deze korte maar goed gevulde shortbreak beleef je de typische activiteiten vanuit een prachtige natuurlocatie. Mag je verblijf wat specialer? Kies dan om eens te overnachten in een glazen iglo of Snow Room. Bovendien beschik je over vrije tijd waarbij je extra excursies of activiteiten kan bijboeken. Of verleng je verblijf in Rovaniemi.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 12 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
donderdag 26 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten
Overnachting in hotelkamer of chalet
Excursievoordeelpakket inbegrepen
Geschikt voor koppels als gezinnen met kinderen
Overnacht in een glazen iglo of Snow Room - Facultatief
Mogelijkheid om Santa Claus Village en Arktikum Museum te bezoeken
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Rovaniemi/Kittilä - Bear’s Lodge

Vertrek uit Brussel richting de luchthaven van Rovaniemi of Kittilä met een rechtstreekse vlucht of overstap in Helsinki.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Bear’s Lodge

Je eerste typische activiteit is een sneeuwscootersafari.  De tocht  brengt je langs besneeuwde bossen en heuvels.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Bear’s Lodge

Vandaag kan je je uitleven op sneeuwschoenen. Een leuke manier om de omgeving rondom de Bear’s Lodge te ontdekken. Je kan gebruikmaken van vaste wandelpaden of zelf op avontuur gaan in de diepsneeuw.

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Bear’s Lodge

Vandaag bezoek je een huskykennel, waar de honden je enthousiast verwelkomen. Voordat je op safari gaat met een 6-tal husky’s, krijg je instructies over hoe je een huskyslede moet besturen. 

Dag 5
ontbijt
Bear’s Lodge - Rovaniemi of Kittilä ✈ Brussel

Na het ontbijt check-out. 

Vertrekdata en prijzen
Hotelkamer Bear’s Lodge***
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers.
28/01/25 b
€ 1.925
€ 1.785
€ 1.710
2 pers.
€ 1.925
3 pers.
€ 1.785
4 pers.
€ 1.710
09/02/25 a
€ 1.995
€ 1.855
€ 1.780
2 pers.
€ 1.995
3 pers.
€ 1.855
4 pers.
€ 1.780
16/02/25 a
€ 2.045
€ 1.905
€ 1.830
2 pers.
€ 2.045
3 pers.
€ 1.905
4 pers.
€ 1.830
23/02/25 a
€ 2.245
€ 2.105
€ 2.030
2 pers.
€ 2.245
3 pers.
€ 2.105
4 pers.
€ 2.030
02/03/25 a
€ 2.245
€ 2.105
€ 2.030
2 pers.
€ 2.245
3 pers.
€ 2.105
4 pers.
€ 2.030
09/03/25 a
€ 1.995
€ 1.855
€ 1.780
2 pers.
€ 1.995
3 pers.
€ 1.855
4 pers.
€ 1.780
20/03/25 c
€ 1.950
€ 1.810
€ 1.735
2 pers.
€ 1.950
3 pers.
€ 1.810
4 pers.
€ 1.735
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Junior Suite Bear’s Lodge***
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers.
28/01/25 b
€ 2.110
€ 1.910
2 pers.
€ 2.110
3 pers.
€ 1.910
09/02/25 a
€ 2.180
€ 1.980
2 pers.
€ 2.180
3 pers.
€ 1.980
16/02/25 a
€ 2.230
€ 2.030
2 pers.
€ 2.230
3 pers.
€ 2.030
23/02/25 a
€ 2.430
€ 2.230
2 pers.
€ 2.430
3 pers.
€ 2.230
02/03/25 a
€ 2.430
€ 2.230
2 pers.
€ 2.430
3 pers.
€ 2.230
09/03/25 a
€ 2.180
€ 1.980
2 pers.
€ 2.180
3 pers.
€ 1.980
20/03/25 c
€ 2.135
€ 1.935
2 pers.
€ 2.135
3 pers.
€ 1.935
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Chalet Bear’s Lodge****
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers. 5 pers.
28/01/25 b
€ 2.120
€ 1.910
€ 1.815
€ 1.725
2 pers.
€ 2.120
3 pers.
€ 1.910
4 pers.
€ 1.815
5 pers.
€ 1.725
09/02/25 a
€ 2.190
€ 1.980
€ 1.885
€ 1.795
2 pers.
€ 2.190
3 pers.
€ 1.980
4 pers.
€ 1.885
5 pers.
€ 1.795
16/02/25 a
€ 2.240
€ 2.030
€ 1.935
€ 1.845
2 pers.
€ 2.240
3 pers.
€ 2.030
4 pers.
€ 1.935
5 pers.
€ 1.845
23/02/25 a
€ 2.440
€ 2.230
€ 2.135
€ 2.045
2 pers.
€ 2.440
3 pers.
€ 2.230
4 pers.
€ 2.135
5 pers.
€ 2.045
02/03/25 a
€ 2.440
€ 2.230
€ 2.135
€ 2.045
2 pers.
€ 2.440
3 pers.
€ 2.230
4 pers.
€ 2.135
5 pers.
€ 2.045
09/03/25 a
€ 2.190
€ 1.980
€ 1.885
€ 1.795
2 pers.
€ 2.190
3 pers.
€ 1.980
4 pers.
€ 1.885
5 pers.
€ 1.795
20/03/25 c
€ 2.145
€ 1.935
€ 1.840
€ 1.750
2 pers.
€ 2.145
3 pers.
€ 1.935
4 pers.
€ 1.840
5 pers.
€ 1.750
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met Finnair via Helsinki, rechtstreekse terugvlucht
c Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten:
    • Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
    • Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 4 overnachtingen in de Bear’s Lodge in een hotelkamer*** of chalet****
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies (internationale groep)
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw, € 12,50/kind tem 14 jaar bij elke reservatie voor 01/10
  • Korting 1ste en 2de kind (4-12 jaar) bij minimum 2 volw.: € 400/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (13-jaar) bij minimum 2 vol.: € 145/kind
Toeslagen
  • Extra lunch op dag 1 in geval van vroege aankomst: € 26/volw., € 13/kind (4-12 jaar)
  • Singletoeslag hotelkamer: € 320/pers.
  • Extra schoonmaak chalet inclusief vers linnen: Op aanvraag
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen.
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN