WINTER 24-25
Flavours of Lapland - Shortbreak

Vanaf € 1.815 per persoon
Fins Lapland - Flavours of Lapland - Shortbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Flavours of Lapland - Shortbreak
Vanaf € 1.815 per persoon

Tijdens een goed gevulde Shortbreak ‘proef’ je van het beste van Lapland op vlak van activiteiten en lokale keuken. Alle typische belevenissen zoals een sneeuwscootersafari, ijsvissen, een huskytocht en een ritje met een rendierslede komen aan bod. Je verkent één van de natuurparken in de regio tijdens een prachtige sneeuwschoenwandeling. In de vrije tijd kan je skiën, wandelen, langlaufen of een tocht maken met fatbikes.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Verblijf in een klein en gezellig hotel
Excursiepakket inbegrepen
Lokale keuken
Rechtstreekse vluchten
Geschikt voor elk type reiziger
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kuusamo.

Transfer naar het safarikantoor net buiten Ruka. Na een korte les vertrek je op een sneeuwscootersafari langsheen de besneeuwde bossen en de vele bevroren meren rondom Ruka. Hierbij rijd je met 2 personen op een sneeuwscooter.  De adrenaline van het rijden en de rust die de omgeving uitstraalt, zorgen voor een onvergetelijke ervaring. De panorama’s onderweg zijn feeëriek.

Ruka - Oulanka Nationaal Park

In de buurt van Ruka bevinden zich heel wat nationale parken. ’s Morgens ga je naar het Oulanka Nationaal Park,  één van de mooiste parken in deze regio. Je maakt er een wandeltocht van 5km  langs de Kitka-rivier met sneeuwschoenen. Tijdens de wandeling zie je oude watermolen van Myllykoski. Snacklunch met koffie onderweg (duur: 5u, transfers per bus).

Bustransfer naar een nabijgelegen huskyboerderijNa de nodige instructies kan de huskysafari van start gaan. Je rijdt met 2 personen per slede die je afwisselend kan besturen.

Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Ontbijt, gevolgd door check-out en inleveren van de thermische uitrusting.

Twin Room
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
1 pers. 2 pers.
21/12/24 *
€ 2.565
€ 2.225
1 pers.
€ 2.565
2 pers.
€ 2.225
25/12/24 *
€ 2.565
€ 2.225
1 pers.
€ 2.565
2 pers.
€ 2.225
16/03/25 *
€ 2.315
€ 1.975
1 pers.
€ 2.315
2 pers.
€ 1.975
* Kerst- of Oudejaarsdiner inbegrepen in het hotelrestaurant
Family Room
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers.
21/12/24 *
€ 2.245
€ 2.130
€ 2.065
2 pers.
€ 2.245
3 pers.
€ 2.130
4 pers.
€ 2.065
25/12/24 *
€ 2.245
€ 2.130
€ 2.065
2 pers.
€ 2.245
3 pers.
€ 2.130
4 pers.
€ 2.065
16/03/25 *
€ 1.995
€ 1.880
€ 1.815
2 pers.
€ 1.995
3 pers.
€ 1.880
4 pers.
€ 1.815
Family Room: min. 2 personen, max. 4 personen (3 volwassenen of 2 volwassenen + 2 kinderen 4-12 jaar)
Suite
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers.
21/12/24 *
€ 2.245
2 pers.
€ 2.245
25/12/24 *
€ 2.245
2 pers.
€ 2.245
16/03/25 *
€ 1.995
2 pers.
€ 1.995
  • 4 overnachtingen in hotel Ruka Tonttu***+
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies in een gesloten Nederlandstalige Asteria groep, geen internationaal gezelschap
  • Nederlandstalige reisbegeleider
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
  • Korting 1e kind en 2e kind (8-11 jaar) in een Family Suite (2+2) met 2 volw.: € 285/kind
  • Korting 1e kind en 2e kind(12 jaar) in een Family Suite (2+2) met 2 volw.: € 55/kind
  • Single supplement sneeuwscootertocht op dag 2: € 40