Harriniva
Best of Lapland

Individuele reis
Vanaf € 2.945 per persoon
Fins Lapland - Harriniva | Best of Lapland
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Harriniva | Best of Lapland
Vanaf € 2.945 per persoon

Deze reis laat je de Laplandactiviteiten ten volle ervaren. Je beleeft een lange rendiersledetocht, een sneeuwscootertocht van 60 à 80km en een 2-daagse huskytocht. Daarnaast heb je voldoende vrije tijd om je programma aan te vullen. En, je kan kiezen voor een nacht in een sneeuwiglo, een Aurora Hut of de Arctic Firefox Lodge.

donderdag 12 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
van deze individuele reis in Fins Lapland
Leuke en actieve natuurbeleving
2-daagse huskytocht met overnachting in een wildernishut
Alle typische Lapland-excursies komen aan bod
Programma op basis van vol pension
Kleine excursiegroep
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Brussel ✈ Kittilä - Muonio

Vertrek uit Brussel in de voormiddag richting de luchthaven van Kittilä per rechtstreekse vlucht of met een tussenlanding in Helsinki.

Muonio

Na het ontbijt ontmoet je de lokale gids die jou de thermische uitrusting bezorgt. Deze helpt tegen de koude en omvat een thermische overall, handschoenen, muts, warme winterschoenen en een helm voor de sneeuwscootertochten.

Muonio

Vandaag staat er een lange tocht met de sneeuwscooter op de planning. Na een korte uitleg start je de motor en geef je gas. Door de besneeuwde bossen en over de bevroren meren bewonder je de uitgestrekte wildernis van Fins Lapland.

Huskytocht in het Pallas-Ylläs Nationaal Park

Check-out na het ontbijt. Vandaag trek je de wildernis in met husky’s. De nodige uitrusting en de sledes worden klaargemaakt voor een 2-daagse safari. De huskyboerderij is met zo’n 400 honden één van de grootste huskyboerderijen van Finland en gans Lapland. Nadat je jouw nieuwe vrienden hebt leren kennen, ben je klaar om te vertrekken.

De husky’s worden opnieuw ingespannen en je rijdt terug naar Harriniva waar je in de loop van de namiddag aankomt. Onderweg wordt nog een wildernislunch voorzien.

Harriniva

Vandaag geniet je van een vrije dag. Je krijgt materiaal ter beschikking waarmee je zelf een sneeuwschoenwandeling kan maken of kan langlaufen.

Muonio

Vrije dag. Met de lijnbus of een taxi (betalend, info aan de receptie) kan je een dagbezoek brengen aan Levi. Het is een heel interessant dorpje met goede skimogelijkheden, restaurants, wellnesservaringen en winkeltjes.

Muonio - Kittilä ✈ Brussel

Na het ontbijt inleveren van de thermische uitrusting in het safarikantoor.

Hotelkamer Harriniva Adventure Resort
08/12/24 A
€ 2.945
€ 2.945
14/12/24 A
€ 2.945
€ 2.945
29/12/24 D
€ 3.685
€ 3.685
05/01/25 B
€ 2.995
€ 2.995
12/01/25 B
€ 3.045
€ 3.045
19/01/25 B
€ 3.070
€ 3.070
26/01/25 B
€ 3.120
€ 3.120
02/02/25 C
€ 3.390
€ 3.390
09/02/25 C
€ 3.240
€ 3.240
16/02/25 C
€ 3.240
€ 3.240
23/02/25 C
€ 3.440
€ 3.440
02/03/25 B
€ 3.395
€ 3.395
09/03/25 B
€ 3.095
€ 3.095
16/03/25 B
€ 3.070
€ 3.070
23/03/25 A
€ 2.945
€ 2.945
29/03/25 A
€ 2.945
€ 2.945
30/03/25 A
€ 2.945
€ 2.945
Singletoeslag hotelkamer 7 nachten: € 435 (Periode A), € 455 (Periode B), € 445 (Periode C) of € 440 (Periode D)
Liever een verblijf in een chalet? Zie toeslagen.
  • Vluchten:
    • Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 7 overnachtingen in een hotelkamer van het Harriniva Adventure Resort waarvan 1 nacht in een wildernishut op basis van gedeelde logies
  • Gratis koffie/thee tijdens de dag nabij het restaurant
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven in programma op basis van 2 personen per scooter of slede (huskytocht: 1 persoon per slede)
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 800 in geval van ongeval of schade. Het eigen risico kan verlaagd worden tot € 400 door een supplement te betalen van € 20/pers. Enkel ter plaatse mogelijk, onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
  • Korting 3e of extra volwassene bij min. 2 volw. in dezelfde kamer of chalet: geen
  • Bij een oneven aantal volwassenen(3 of 5), houdt de korting rekening met een single sneeuwscooter voor resp. de 3e en 5e volw.
  • Wilderness Plus Menu: € 20/volw./nacht, € 10/kind/nacht (4-11 jaar)
  • Extra lunch in geval van vroege aankomst op dag 1: € 21/volw., € 10,50/kind (4-11 jaar)
  • Toeslag hotel & chalets Harriniva voor 7 nachten:
    • Wilderness Plus Room: € 210/kamer(periode A), € 130/kamer(periode B), € 120/kamer(periode C), € 120/kamer (periode D)
    • Sauna Room: € 300/kamer(periode A), € 310/kamer(periode B), € 310/kamer(periode C), € 310/kamer(periode D)
    • Sauna Room Plus: € 500/kamer(periode A), € 480/kamer(periode B), € 490/kamer(periode C), € 480/kamer(periode D)
    • Wilderness Suite: € 740/kamer(periode A), € 730/kamer(periode B), € 760/kamer(periode C), € 760/kamer(periode D)
    • Riverside Cabin: € 920/kamer(periode A), € 910/kamer(periode B), € 940/kamer(periode C), € 930/kamer(periode D)
  • Elk chalettype moet door min. 2 volwassenen bezet worden
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen.
  • Minimumaantal deelnemers: 4 - maximumaantal: 12
  • Minimumleeftijd: 18 jaar