Lake Lodge - Weekendbreak

Vanaf € 2.515 per persoon
Fins Lapland - Lake Lodge - Weekendbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Lake Lodge - Weekendbreak
Vanaf € 2.515 per persoon

Geniet van een 4-daags weekendje weg om jezelf onder te dompelen in de schoonheid van Lapland. Bewonder het besneeuwde landschap en maak leuke excursies waaronder een lange husky- en sneeuwscootertocht in de wildernis. Ook Snow Village staat op het programma. En dankzij de rechtstreekse vluchten profiteer je van een maximale beleving.

van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten
Excursies gaan door in een kleine groep
Overnacht in een typische en gezellige wildernislodge
Selectie van dranken in de lodge inbegrepen
Lokale keuken
Kleine Nederlandstalige groep
Koen M. (50) uit Middelburg
 Iedereen was uiterst behulpzaam, ik raad deze reis aan iedereen aan, zeker met Asteria Expeditions.
Vinciane M. (57) uit Kortrijk
 Een reis naar het Hoge Noorden maakt je helemaal zen!
Uiterst compleet 4-daags reisprogramma
Brussel ✈ Kittilä

Rechtstreekse vlucht van Brussel naar Kittilä.

Kittilä

In de voormiddag trek je er op uit met de gids op uit. In de mooie natuur rondom de lodge maak je een rustige sneeuwschoenwandeling.

Kittilä

Na instructies van de gids trek je het besneeuwde landschap in voor een lange sneeuwscootersafari (2 personen/scooter). Je rijdt naar diverse locaties over de ijzige vlaktes. Soms hou je halt, o.m. op een heuveltop om de prachtige vergezichten te bewonderen. Onderweg stop je aan gezellige chalet of kota voor een wildernislunch (duur: 6u).

Kittilä ✈ Brussel

Na het ontbijt check-out en inlevering van de thermische kledij.

4-daags begeleid programma
13/02/25
€ 2.540
€ 2.540
20/02/25
€ 2.515
€ 2.515
27/02/25
€ 2.540
€ 2.540
06/03/25
€ 2.565
€ 2.565
13/03/25
€ 2.515
€ 2.515
Rechtstreekse vluchten
  • Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in conomy class (volgens beschikbaarheid), inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • Alle vermelde transfers zoals beschreven in het programma
  • 3 overnachtingen in een wildernischalet op basis van 2-persoonskamers, badkamer met douche en toilet per 2 kamers, inclusief sauna (2x) en hottub (2x)
  • Water/sap/koffie/thee inbegrepen tijdens de lunches
  • Aperitief, water, frisdrank, wijn en bier (3 glazen/persoon) inbegrepen tijdens de diners in de wildernislodge
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven in het programma op basis van 2 personen/scooter of slede indien van toepassing
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 980 in geval van ongeval of schade. Dit risico kan verlaagd worden tot € 150 door een toeslag te betalen van € 15/safari of dag/bestuurder te betalen. Enkel ter plaatse mogelijk, onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Warme winterkledij van aankomst tot vertrek
  • Nederlandstalige host/gids
  • Reisinformatiemapje, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
  • Facultatieve diensten en diensten niet specifiek vermeld in het programma
  • Vroegboekkorting: € 25/volwassene, € 12,50/kind (tem 14 jaar) voor reservatie voor 01/10
  • Korting 1ste en 2de kind (10-12 jaar) in een kamer met 2 volwassenen: € 5400/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (10-12 jaar) in een eigen kamer bezet door 2 kinderen: € 340/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (13-14 jaar) in een kamer met 2 volw.: € 445/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (13-14 jaar) in een eigen kamer bezet door 2 kinderen: € 245/kind
  • Korting 3de volw. in een kamer met 2 volw.: € 127,50/3de pers.
  • Korting 4de volw. in een kamer met 3 volw.: € 168,75/4de pers.
  • Wildernischalet singletoeslag: € 195/persoon/3 nachten (beperkt aantal kamers beschikbaar)
  • Sneeuwscootertocht op dag 4: single driving: € 100/persoon
  • Minimumleeftijd: 10 jaar
  • Minimumaantal deelnemers: 12, maximumaantal deelnemers: 18