Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Lapland de Luxe
Shortbreak
 
Individuele reis
Vanaf € 2.385 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Lapland de Luxe | Shortbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Lapland de Luxe | Shortbreak
Vanaf € 2.385 per persoon

Combineer de klassieke Lapland-activiteiten met de luxe van een bijzonder natuurverblijf. Het boetiekhotel Beana Laponia verwelkomt je in een mooi decor. Je verblijft in schitterende hotelkamers of suites en geniet van de heerlijke lokale keuken terwijl de excursies doorgaan in kleine groepjes.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
zaterdag 25 mei 2024 van 10u00 tot 12u30 in Brugge
donderdag 30 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Sint-Niklaas
zaterdag 1 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Heusden-Zolder
donderdag 6 juni 2024 van 19u00 tot 21u30 in Kortrijk
zaterdag 8 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Berchem
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Luxueus verblijf midden in de natuur
Excursievoordeelpakket inbegrepen
Adults only verblijf
Vol pension met een uitstekende keuken
Thermische winterkledij inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Rovaniemi/Kittilä - Beana Laponia

Vertrek uit Brussel naar Rovaniemi of Kittilä per rechtstreekse vlucht of met een overstap in Helsinki. 

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Beana Laponia

Je wordt uitgerust met warme thermische kledij (thermische pak, warme laarzen, kousen, muts en een helm voor de sneeuwscootertocht).

                            

Je eerste activiteit is meteen een topper. Na wat instructies, vertrek je op een lange huskysafari van zo’n 25km (2u15) door de bossen en heuvels. Je rijdt per 2 met een span van een 6-tal enthousiaste husky’s, die je elk om beurt kan besturen. Neem zeker ook wat tijd om met de dieren op de foto te gaan. Een aandenken aan een onvergetelijke rit. Nadien warm je op bij een kop warm bessensap terwijl je luistert naar de verhalen van de huskyherder. Transfer per minibus (duur: 3u).

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Beana Laponia

Vandaag voel je de adrenaline opnieuw stromen, ditmaal voor een sneeuwscootersafari met 2 personen per sneeuwscooter doorheen de besneeuwde bossen en heuvels. 

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Beana Laponia

Volledige dag vrij tijd. 

Dag 5
ontbijt
lunch
diner
Beana Laponia - Rovaniemi/Kittilä ✈ Brussel

Check-out in de loop van de voormiddag en inleveren van de thermische kledij.

Vertrekdata en prijzen
5-daags individueel programma
Vertrekdatum
Prijs per categorie
Beana Room Beana Plus Room Laponia Room met sauna Junior Suite Laponia met sauna
17/12/24 b
€ 2.410
€ 2.445
€ 2.670
€ 3.515
Beana Room
€ 2.410
Beana Plus Room
€ 2.445
Laponia Room met sauna
€ 2.670
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.515
21/12/24 a
€ 3.085
€ 3.115
€ 3.440
€ 4.285
Beana Room
€ 3.085
Beana Plus Room
€ 3.115
Laponia Room met sauna
€ 3.440
Junior Suite Laponia met sauna
€ 4.285
25/12/24 a
€ 3.085
€ 3.115
€ 3.440
€ 4.285
Beana Room
€ 3.085
Beana Plus Room
€ 3.115
Laponia Room met sauna
€ 3.440
Junior Suite Laponia met sauna
€ 4.285
05/01/25 c
€ 2.795
€ 2.825
€ 3.150
€ 3.995
Beana Room
€ 2.795
Beana Plus Room
€ 2.825
Laponia Room met sauna
€ 3.150
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.995
22/01/25 b
€ 2.485
€ 2.520
€ 2.745
€ 2.590
Beana Room
€ 2.485
Beana Plus Room
€ 2.520
Laponia Room met sauna
€ 2.745
Junior Suite Laponia met sauna
€ 2.590
28/01/25 b
€ 2.385
€ 2.420
€ 2.645
€ 3.490
Beana Room
€ 2.385
Beana Plus Room
€ 2.420
Laponia Room met sauna
€ 2.645
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.490
01/02/25 a
€ 2.650
€ 2.685
€ 2.910
€ 3.755
Beana Room
€ 2.650
Beana Plus Room
€ 2.685
Laponia Room met sauna
€ 2.910
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.755
05/02/25 a
€ 2.675
€ 2.710
€ 2.935
€ 3.780
Beana Room
€ 2.675
Beana Plus Room
€ 2.710
Laponia Room met sauna
€ 2.935
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.780
09/02/25 a
€ 2.575
€ 2.610
€ 2.835
€ 3.680
Beana Room
€ 2.575
Beana Plus Room
€ 2.610
Laponia Room met sauna
€ 2.835
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.680
16/02/25 a
€ 2.600
€ 2.635
€ 2.860
€ 3.705
Beana Room
€ 2.600
Beana Plus Room
€ 2.635
Laponia Room met sauna
€ 2.860
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.705
23/02/25 a
€ 2.850
€ 2.885
€ 3.050
€ 3.895
Beana Room
€ 2.850
Beana Plus Room
€ 2.885
Laponia Room met sauna
€ 3.050
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.895
02/03/25 a
€ 2.850
€ 2.885
€ 3.050
€ 3.895
Beana Room
€ 2.850
Beana Plus Room
€ 2.885
Laponia Room met sauna
€ 3.050
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.895
09/03/25 a
€ 2.550
€ 2.585
€ 2.810
€ 3.655
Beana Room
€ 2.550
Beana Plus Room
€ 2.585
Laponia Room met sauna
€ 2.810
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.655
16/03/25 a
€ 2.490
€ 2.520
€ 2.750
€ 3.595
Beana Room
€ 2.490
Beana Plus Room
€ 2.520
Laponia Room met sauna
€ 2.750
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.595
20/03/25 c
€ 2.450
€ 2.480
€ 2.710
€ 3.550
Beana Room
€ 2.450
Beana Plus Room
€ 2.480
Laponia Room met sauna
€ 2.710
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.550
a Rechtstreekse vluchten
b Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki
c Heenreis met Finnair via Helsinki, terugreis met rechtstreekse vlucht
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten:
    • Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
    • Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 4 overnachtingen in boetiekhotel Beana Laponia in een kamer of suite bezet door 2 personen
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Transfers luchthaven-Beana Laponia-luchthaven
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven in programma op basis van 2 personen per scooter of slede (huskytocht: 1 persoon per slede)
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.080 in geval van ongeval of schade. Het eigen risico kan verlaagd worden tot € 150 door een toeslag te betalen van € 190 per safari per persoon. Enkel ter plaatse mogelijk, onder voorbehoud van wijzigingen
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Gratis gebruik van sneeuwschoenen, langlaufski's en sleetjes
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting 3de en 4de volw. in een Junior Suite met 2 volw.: Op aanvraag
Toeslagen
  • Singletoeslag: niet mogelijk
  • Toeslag kerstdiners 24/12 en 25/12: € 40/pers. per diner
  • Toeslag oudejaarsdiner 31/12:€ 85/pers.
  • Privé gebruik sauna & bubbelbad binnen: € 100/u (1-6 personen)
  • Privé gebruik Sauna & bubbelbad binnen + buiten: € 140/u (1-6 personen)
  • Privétransfer: Op aanvraag
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
  • Minimum aantal deelnemers: 2
  • Minimum deelnameleeftijd: 16 jaar
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN