Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Lapland de Luxe
Weekendbreak
 
Individuele reis
Vanaf € 2.215 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Lapland de Luxe | Weekendbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Lapland de Luxe | Weekendbreak
Vanaf € 2.215 per persoon

In Beana Laponia logeer je in een bijzonder adults only boetiekhotel met veel aandacht voor een mooi interieur en veel sfeer. De hotelkamers en suites zijn charmant ingericht en je geniet hier van de heerlijke lokale keuken. Je onderneemt een husky- en sneeuwscootertocht en kan je programma aanvullen met excursies naar wens.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 12 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
donderdag 26 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten
Adults only
Luxueus verblijf midden in de natuur
Excursievoordeelpakket inbegrepen
Verleng je programma met een overnachting in een glazen iglo
Thermische winterkledij inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 4-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Kittilä - Beana Laponia

Rechtstreekse vlucht van Brussel naar Kittilä.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Beana Laponia

Vandaag onderneem je een huskysafari van 26km (duur 2u15) langsheen de bossen en heuvels. Iedere slede wordt getrokken door een 6-tal energieke husky’s.  De ene persoon zit neer in de slede terwijl de andere persoon bestuurt. Halverwege wordt er gewisseld. Je voelt al snel de vriendschap van de dieren. Ze gaan gewillig met je op de foto. Na de tocht warm je op met een lekkere kop warm bessensap en luister je  naar de verhalen van de huskyherder. Transfer per minibus (duur: 3u).

Actievere huskytocht

Heb je graag wat meer actie? Dan kan je de inbegrepen huskytocht ook uitbreiden naar een langere dagtocht van 40km. Je rijdt met 2 personen per slede en halverwege wordt er gestopt voor een wildernislunch in een typische kota.

Mits toeslag: € 105/volw.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Beana Laponia

Vandaag voer je de snelheid op en laat je de adrenaline stromen tijdens een sneeuwscootersafari. Je rijdt hierbij met 2 personen per sneeuwscooter. Je volgt het pad langsheen de witte, besneeuwde velden en bewondert de feeërieke landschappen. Een onvergetelijk avontuur (duur: 3u, maximum 8 deelnemers).

Dag 4
ontbijt
Beana Laponia - Kittilä ✈ Brussel

Check-out en transfer naar de luchthaven Kittilä voor de rechtstreekse terugvlucht naar Brussel.

Vertrekdata en prijzen
4-daags individueel programma
Vertrekdatum
Prijs per categorie
Beana Room Beana Plus Room Laponia Room met sauna Junior Suite Laponia met sauna
13/02/25
€ 2.240
€ 2.265
€ 2.435
€ 3.060
Beana Room
€ 2.240
Beana Plus Room
€ 2.265
Laponia Room met sauna
€ 2.435
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.060
20/02/25
€ 2.265
€ 2.290
€ 2.460
€ 3.085
Beana Room
€ 2.265
Beana Plus Room
€ 2.290
Laponia Room met sauna
€ 2.460
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.085
27/02/25
€ 2.290
€ 2.315
€ 2.485
€ 3.110
Beana Room
€ 2.290
Beana Plus Room
€ 2.315
Laponia Room met sauna
€ 2.485
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.110
06/03/25
€ 2.290
€ 2.315
€ 2.485
€ 3.110
Beana Room
€ 2.290
Beana Plus Room
€ 2.315
Laponia Room met sauna
€ 2.485
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.110
13/03/25
€ 2.215
€ 2.240
€ 2.410
€ 3.035
Beana Room
€ 2.215
Beana Plus Room
€ 2.240
Laponia Room met sauna
€ 2.410
Junior Suite Laponia met sauna
€ 3.035
Wat is inbegrepen?
  • Rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 3 overnachtingen in boetiekhotel Beana Laponia in een kamer of suite bezet door 2 personen
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Transfers luchthaven-Beana Laponia-luchthaven
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven in programma op basis van 2 personen per scooter of slede (huskytocht: 1 persoon per slede)
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.080 in geval van ongeval of schade. Het eigen risico kan verlaagd worden tot € 150 door een toeslag te betalen van € 190 per safari per persoon. Enkel ter plaatse mogelijk, onder voorbehoud van wijzigingen
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Gratis gebruik van sneeuwschoenen, langlaufski's en sleetjes
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting 3de en 4de volw. in een Junior Suite met 2 volw.: Op aanvraag
Toeslagen
  • Singletoeslag: Niet mogelijk
  • Privé gebruik sauna & bubbelbad binnen: € 100/u (1-6 pers.)
  • Privé gebruik sauna & bubbelbad binnen + buiten: € 140/u (1-6 pers.)
  • Privétransfer: Op aanvraag
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
  • Minimum deelnameleeftijd: 16 jaar
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN