Nu geopend
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Wildernislodge - Avonturenweek Actief
 
Nederlandstalig begeleide groepsreis
Vanaf € 2.995 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Wildernislodge - Avonturenweek Actief
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Wildernislodge - Avonturenweek Actief
Vanaf € 2.995 per persoon

Een gezellige lodge in de streek van Ruka, één van de mooiste gebieden van Lapland, vormt de basis voor jouw avonturenweek. Alle activiteiten gaan door in een kleine Nederlandstalige groep. Op het programma staan o.a. meerdere sneeuwscootertochten, een lange huskysafari, een sneeuwschoenwandeling, een rendiersledetocht en ijsvissen. Dit programma is dan ook niet geschikt voor jonge kinderen. 

 

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 12 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
donderdag 26 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Overnachting in een gezellige wildernislodge
Lange sneeuwscooter- en huskytocht
Actieve sneeuwschoenwandeling
Vrij gebruik van sneeuwschoenen, langlaufski’s en sleetjes
Sauna en bubbelbad
Selectie van dranken inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kuusamo.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Ontmoeting met je gids en voorbereiding voor een eerste dag winters avontuur.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Ruka

’s Morgens of rond de middag maak je een sneeuwschoenwandeling van 4km in de betoverende omgeving van de heuvel van Pyhävaara. De zichten zijn ronduit subliem. Er wordt koffie/thee en een picknicklunch voorzien (duur: 3u30).

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Deze morgen wacht opnieuw een activiteit vol winterpret: een tocht met de husky’s. 

Dag 5
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Vandaag maak je een langere sneeuwscootersafari van zo’n 45km naar een rendierboerderij waar je kennismaakt met deze typische Laplandbewoner. Je rijdt met 2 op een sneeuwscooter. OP de boerderij mag je de dieren voederen en maak je een korte tocht met de rendierslede. Na afloop staan een kop koffie en een heerlijke wildernislunch in een Sámi-hut gepland. Je rijdt terug naar de lodge waar je in de loop van de namiddag  aankomt (duur: 5u30).

Dag 6
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Vrije dag. De skibus brengt je naar het gezellige centrum van Ruka met leuke winkeltjes. Hier wordt ook de middaglunch voorzien. 

Dag 7
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Volledige dag vrije tijd om te skiën of een wandeling te maken met de sneeuwschoenen die in de lodge beschikbaar zijn/

Ook voor de langlaufliefhebber is er mogelijkheid om materiaal te huren. Je kan het programma ook aanvullen met een facultatieve excursie.

Dag 8
ontbijt
Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Ontbijt in de lodge, gevolgd door check-out en inleveren van de thermische kledij.

Vertrekdata en prijzen
8-daagse begeleide groepsreis
Vertrekdatum Prijs per persoon
29/12/24 B
€ 3.395
€ 3.395
26/01/25 A *
€ 2.995
€ 2.995
09/02/25 A
€ 3.145
€ 3.145
16/02/25 A
€ 3.145
€ 3.145
09/03/25 B
€ 3.095
€ 3.095
Rechtstreekse vluchten
* Programmavariant in 7 dagen/6 nachten
Tijdens de Kerstvakantie wordt het Laps diner met aangepast avondprogramma voorzien op 24/12 en 31/12.
Wat is inbegrepen?
  • Rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 7 overnachtigen in een wildernislodge op basis van 2 personen in een kamer
  • Gebruik van een badjas en slippers, 1x wissel van handdoeken
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Water, vruchtensap, koffie en thee inbegrepen tijdens de lunches
  • Aperitief, water, frisdrank, wijn en bier (max. 3 glazen/pers.) inbegrepen tijdens de diners in de wildernislodge
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies in een gesloten Nederlandstalige groep, geen internationaal gezelschap
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Vrij gebruik van sleetjes, stepsledes en sneeuwschoenen in de lodge
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Nederlandstalige begeleider
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting 3de & 4de volw. in een kamer met 2 volw.: € 350/3de & 4de persoon
Toeslagen
  • Wildernislodge single toeslag: € 700/4 nachten - Beperkt aantal single kamers beschikbaar
  • Wildernislodge wissel van bed- en badlinnen: € 30/pers.
  • Sneeuwscootertocht op dag 2 en 5 single toeslag: € 60 - Verplicht voor singles
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd. De volgorde van bezoeken of excursies kan wijzigen.
  • Alle excursies en transfers gaan door in een gesloten Nederlandstalige groep, geen internationaal gezelschap
  • Minimumaantal deelnemers: 16 - maximumaantal: 22
  • Minimumleeftijd: 10 jaar en > 1m40
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN