Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Wildernislodge - Avontuur Actief
 
Nederlandstalig begeleide groepsreis
Vanaf € 2.655 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Wildernislodge - Avontuur Actief
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Wildernislodge - Avontuur Actief
Vanaf € 2.655 per persoon

Tijdens dit goed gevuld programma in de omgeving van Ruka word je op sleeptouw genomen. Zo neem je deel aan een langere sneeuwscooter- en huskytocht, een partijtje ijsvissen en een actievere sneeuwschoenwandeling. In de vrije momenten is er tijd om te skiën of andere activiteiten bij te boeken. Dit programma is enkel geschikt voor volwassenen en niet voor jonge kinderen.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 16 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
zaterdag 25 mei 2024 van 10u00 tot 12u30 in Brugge
donderdag 30 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Sint-Niklaas
zaterdag 1 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Heusden-Zolder
donderdag 6 juni 2024 van 19u00 tot 21u30 in Kortrijk
zaterdag 8 juni 2024 van 10u00 tot 12u30 in Berchem
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Afwisselend en compleet Lapland-programma
Lange sneeuwscooter- en huskytocht
Actief programma, maar ook rust- en natuurbeleving
Kleine Nederlandstalige reisgroep
Sauna en bubbelbad
Thermische winterkledij inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
lunch
diner
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kuusamo.

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Ruka

’s Morgens verwacht je gids je voor een eerste dag winters avontuur. Je wordt voorzien van warme thermische uitrusting. Het thermisch pak, warme winterschoenen, sokken, muts en overhandschoenen kan je gebruiken tijdens de excursies.  Voor de sneeuwscootertocht(en)wordt een helm voorzien.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Na een stevig ontbijt heb je energie opgedaan voor je volgende spannende activiteit. Je vertrekt naar een nabijgelegen huskyboerderij waar de energieke honden je vol ongeduld verwelkomen. 

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Ruka

Deze dag heeft opnieuw heel wat leuks in petto. Je vertrekt voor een lange sneeuwscootersafari van 45km naar een nabijgelegen rendierboerderij. 

Dag 5
ontbijt
Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Check-out en inleveren van de thermische uitrusting.

Vertrekdata en prijzen
5-daagse groepsreis
Vertrekdatum Prijs per persoon
21/12/24
€ 2.695
€ 2.695
25/12/24
€ 2.655
€ 2.655
Tijdens de Kerstvakantie wordt het Laps diner met aangepast avondprogramma voorzien op 24/12 en 31/12.
Wat is inbegrepen?
  • Rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 4 nachten in een luxe wildernislodge op basis van 2 personen in een kamer
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Water, vruchtensap, koffie en thee inbegrepen tijdens de lunches
  • Aperitief, water, frisdrank, wijn en bier (max. 3 glazen/pers.) inbegrepen tijdens de diners in de wildernislodge
  • Gebruik van badjas en slippers tijdens het verblijf
  • Alle vermelde transfers
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies in een gesloten Nederlandstalige Asteria groep, geen internationaal gezelschap
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Vrij gebruik van sleetjes, stepsledes, sneeuwschoenen en langlaufski's in de lodge
  • Warme winterkledij van bij start eerste excursie tot bij vertrek
  • Nederlandstalige begeleider
  • Reisinformatiemap, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting 3e en 4e pers. in een kamer met 2 volw.: € 200/3e en 4e pers.
Toeslagen
  • Single supplement: € 400, beperkt aantal single kamers beschikbaar
  • Sneeuwscootertocht op dag 2 en 4 - single supplement : € 80
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd. De volgorde van bezoeken of excursies kan wijzigen
  • De chalet wort exclusief bezet door Nederlandstalige Asteria Expeditions klanten
  • Alle excursies en transfers gaan door in een gesloten Nederlandstalige groep, geen internationaal gezelschap
  • Minimumaantal deelnemers: 16 - maximumaantal: 22
  • Minimumleeftijd: 10 jaar en > 1m40
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN