Wildernislodge - Avontuur Actief

Vanaf € 2.460 per persoon
Fins Lapland - Wildernislodge - Avontuur Actief
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Wildernislodge - Avontuur Actief
Vanaf € 2.460 per persoon

Tijdens dit goed gevuld programma in de omgeving van Ruka word je op sleeptouw genomen. Zo neem je deel aan een langere sneeuwscooter- en huskytocht, een partijtje ijsvissen en een actievere sneeuwschoenwandeling. In de vrije momenten is er tijd om te skiën of andere activiteiten bij te boeken. Dit programma is enkel geschikt voor volwassenen en niet voor jonge kinderen.

Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Afwisselend en compleet Lapland-programma
Lange sneeuwscooter- en huskytocht
Actief programma, maar ook rust- en natuurbeleving
Kleine Nederlandstalige reisgroep
Sauna en bubbelbad
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kuusamo.

’s Morgens verwacht je gids je voor een eerste dag winters avontuur. Je wordt voorzien van warme thermische uitrusting. Het thermisch pak, warme winterschoenen, sokken, muts en overhandschoenen kan je gebruiken tijdens de excursies.  Voor de sneeuwscootertocht(en)wordt een helm voorzien.

Na een stevig ontbijt heb je energie opgedaan voor je volgende spannende activiteit. Je vertrekt naar een nabijgelegen huskyboerderij waar de energieke honden je vol ongeduld verwelkomen.

Deze dag heeft opnieuw heel wat leuks in petto. Je vertrekt voor een lange sneeuwscootersafari van 45km naar een nabijgelegen rendierboerderij.

Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Check-out en inleveren van de thermische uitrusting.

5-daagse groepsreis
21/12/24
€ 2.695
€ 2.695
25/12/24
€ 2.655
€ 2.655
16/03/25
€ 2.460
€ 2.460
Tijdens de Kerstvakantie wordt het Laps diner met aangepast avondprogramma voorzien op 24/12 en 31/12.
  • 4 nachten in een luxe wildernislodge op basis van 2 personen in een kamer
  • Water, vruchtensap, koffie en thee inbegrepen tijdens de lunches
  • Aperitief, water, frisdrank, wijn en bier (max. 3 glazen/pers.) inbegrepen tijdens de diners in de wildernislodge
  • Gebruik van badjas en slippers tijdens het verblijf
  • Alle vermelde bezoeken
  • Alle vermelde excursies in een gesloten Nederlandstalige Asteria groep, geen internationaal gezelschap
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Vrij gebruik van sleetjes, stepsledes, sneeuwschoenen en langlaufski's in de lodge
  • Nederlandstalige begeleider
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
  • Korting 3e en 4e pers. in een kamer met 2 volw.: € 200/3e en 4e pers.
  • Single supplement: € 400, beperkt aantal single kamers beschikbaar
  • Sneeuwscootertocht op dag 2 en 4 - single supplement : € 80
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd. De volgorde van bezoeken of excursies kan wijzigen
  • De chalet wort exclusief bezet door Nederlandstalige Asteria Expeditions klanten
  • Alle excursies en transfers gaan door in een gesloten Nederlandstalige groep, geen internationaal gezelschap
  • Minimumaantal deelnemers: 16 - maximumaantal: 22
  • Minimumleeftijd: 10 jaar en > 1m40