Nu geopend

INFOSESSIE
Hoogtepunten van Zweeds Lapland

Zweeds Lapland
Lapland & Scandinavië Hoogtepunten van Zweeds Lapland

Met deze unieke rondreisformule beleef je op 1 week het beste van Zweeds Lapland. Je overnacht aan de Botnische Golf, je logeert in het welbefaamde Treehotel, maakt een panoramische treinrit en als afsluiter bezoek je het mijnstadje Kiruna. Nabij Kiruna kan je ook het enige echte ICEHOTEL bezoeken of er overnachten.

donderdag 25 april 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge   (volzet)
donderdag 16 mei 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
van deze individuele reis in Zweeds Lapland
Uniek verblijf aan de Botnische Golf
Sneeuwscootersafari en huskytocht inbegrepen
Unieke overnachting in een boomhut van het Treehotel
Panoramische treinrit langs prachtige sneeuwlandschappen
Mogelijkheid om een nacht door te brengen in het ICEHOTEL
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Brussel ✈ Luleå

Vertrek uit Brussel naar Luleå met overstap in Stockholm. De aankomst is voorzien in de loop van de namiddag en transfer naar je logies, uniek gelegen in een bosrijke omgeving met zicht op de bevroren Botnische Golf.

Luleå

Je wordt uitgerust met warme winterkledij die je kan gebruiken tijdens de excursies. Deze uitrusting omvat een thermisch pak, handschoenen, muts en warme laarzen.

Vandaag maak je een onvergetelijke sneeuwscootersafari op de bevroren Botnische Golf. Ook al heb je wat ervaring met het rijden met sneeuwscooters doorheen besneeuwde bossen en op bevroren binnenmeren, deze  tocht is toch een absolute aanrader. Dit is een totaal andere sneeuwscootersafari. Je ontdekt per sneeuwscooter de bevroren zee met zijn vele eilanden in de archipel.

Luleå

Transfer naar een nabijgelegen huskyboerderij voor een fantastisch avontuur. Hondensleeën is een geweldige activiteit. De kenneleigenaren hebben vriendelijke husky’s die het heerlijk vinden om te rennen door de prachtige winterlandschappen. Na een kennismaking met de dieren en een veiligheidsbriefing leer je samen met je partner om het huskyteam onder controle te krijgen. Tijdens de tocht kan je genieten van het landschap en de sensatie. Tijdens de stops informeert de gids je over het leven van een musher in het Hoge Noorden, de honden en de fantastische arctische natuur om je heen. Je legt zo’n 18km af tijdens deze tocht (duur: 2u).

Luleå - Treehotel

Check-out in de loop van de voormiddag en inleveren van de thermische uitrustring.

Treehotel - Kiruna

Check-out na het ontbijt.

Kiruna

In de loop van de ochtend word je voorzien van een thermische uitrusting die je kan gebruiken tot op het einde van je verblijf.

Kiruna

Tweede vrije dag met  een aantal excursiemogelijkheden.

Kiruna ✈ Brussel

Na het ontbijt check-out en inleveren van je thermische uitrusting.

Er zijn nog geen nieuwe vertrekdata gepland voor deze reis.
  • Vluchten met SAS in Economy Class in T-klasse volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • Overnachtingen:
    • 3 overnachtingen in een chalet van de Brändon Lodge met woonruimte en 2 aparte slaapkamers
    • 1 overnachting in een boomhut van het Treehotel (The Mirror Cube, The Cabin, The Birds Nest, The Ufo of The Blue Cone, afhankelijk van het aantal personen)
    • 3 overnachtingen in een chalet type Giron van Camp Ripan, bezet door 2, 3 of 4 personen
  • Maaltijden volgens het programma
  • Alle transfers zoals vermeld in het programma
  • Panoramische treinrit van Boden naar Kiruna in 2de klasse
  • Alle vermelde excursies op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing tijdens je verblijf in Camp Ripan
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de activiteiten + warme winterkledij tijdens je verblijf in de Brändon Lodge en Camp Ripan
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een franchise van 15.000 Zweedse Kronen in geval van ongeval of schade (onder voorbehoud van wijzigingen)
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
  • Korting 1ste kind (4-11 jaar) in een dubbele kamer of chalet met 2 volwassenen: € 460/kind
  • Korting 2de kind (4-11 jaar) in een dubbele kamer of chalet met 2 volwassenen: € 360/kind
  • Verblijf in een hotelkamer van het Treehotel: op aanvraag
  • Korting kind vlucht SAS (4-11 jaar): € 50/kind
  • Brändön Lodge 3-gangendiner ipv 2-gangendiner: € 12/volw./nacht, € 6/kind (4-12 jaar)/nacht
  • Brändön Lodge verplichte toeslag kerstdiner 24/12: € 12/volw., € 6/kind (4-12 jaar)
  • Brändön Lodge verplichte toeslag oudejaardsdiner 31/12: € 72/volw., € 65/kind (4-12 jaar)
  • Toeslag verblijf in The Dragon Fly boomhut van het Treehotel: € 260 of € 340 (periode 16/12-02/01)
  • Toeslag verblijf in The 7th Room boomhut van het Treehotel: € 1.090 of € 1.170 (periode 16/12-02/01)
  • Toeslag verblijf in The Biosphere boomhut van het Treehotel: € 700 of € 810 (periode 16/12-02/01)
  • Hotel Camp Ripan 3-gangen ipv 2 gangendiner: € 16/volw./nacht, € 8/kind/nacht (4-11 jaar)
  • Hotel Camp Ripan single driving sneeuwscootertocht: € 95
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd. De volgorde van bepaalde bezoeken of excursies kan wijzigen