Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in IJsland, welkom in Reykjavik Geniet van de zwempartij van uw leven in het heerlijk warme water van de Blue Lagoon In de grond van het solfatarenveld Seltún zien we groene, rode en gele tinten De 65m hoge Seljalandsfoss is een van de bekendste watervallen van IJsland Bij de Seljalandsfoss waterval kan u zich achter de reusachtige muur van water begeven Maak een wandeling bij de wondermooie Stakkholtsgja kloof De Svartifoss waterval, omgeven door kolommen van zwart basalt, vandaar de naam 'zwarte waterval' Het Jökulsárlón gletsjermeer wordt elk jaar groter door gigantische ijsblokken Het strand van Reynisfjara met zijn indrukwekkende basaltzuilen Gullfoss, een van de meeste indrukwekkende watervallen in Europa De Strokkur en Geysir liggen in een geothermisch zeer actief gebied in het Haukadalur, een dal in het zuidwesten van IJsland Maak een tocht met een typische inwoner van IJsland: het Icelandic Horse of IJslandse paard De Strokkur geiser is veel actiever dan de Geysir en spuit om de paar minuten tot 30m hoog Walvissen spotten tijdens een safari op zee De Silfra kloof vormt de scheiding tussen de Europese en Amerikaanse continentale plaat Een dagje toeren met de Quad doorheen een geothermisch gebied met kokende modderpoelen Ga tijdens een facultatieve excursie op zoek naar het Noorderlicht (enkel winter) Ontdek de prachtige natuur van IJsland vanuit de lucht tijdens een Air Tour De amateur-fotograaf in u komt hier zeker aan zijn trekken! Zonder woorden...

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland 2023 met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 27 augustus tot 9 september 2023

Antarctica 2024 AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditiecruise, van 16 tot 29 februari 2024

Japan - De gracieuze tegenstellingen van Japan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 23 september 2023

Oezbekistan - Het kruispunt van de zijderoute AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 april & 23 september 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 3 november 2023

Botswana - Botswana onder canvas AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 24 september 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent