Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in Kuusamo, welkom in Zomers Lapland! Natuur, avontuur en ecotoerisme zijn de centrale thema's van dit programma Het alom gekende Small Bear's Trail wandelpad is zo'n 11km lang Het Oulanka Nationaal Park bestaat uit dennenbomen en riviervalleien met zandbanken Voor wandelaars vormt dit natuurpark een prachtig gebied In het Oulanka Nationaal Park is het uitgebreid genieten van de natuur, kanovaren en lange wandeltochten Dit programma is uitermate geschikt voor rust- en natuurliefhebbers Neem deel aan een avontuurlijke rafting op de Kitka rivier Opgepast, stroomversnelling recht voor ons! De rafting is een gemakkelijke tocht met beperkte versnellingen Een optionele excursie laat u toe bruine beren te spotten U wordt naar een schuilplaats gebracht nabij de Russische grens waar u de beren in het wild kan observeren Tijdens de zomermaanden wordt het hier praktisch nooit donker en tijdens de zogenaamde 'witte nachten' kan u Lapland op een andere manier beleven Een bezoek aan een huskyboerderij zal uw hart doen smelten Op de juiste plaats, op het juiste moment (in het Oulanka Nationaal Park) Opgepast: overstekende rendieren Geniet van de rust en de authentieke natuur rondom u Kom tot rust en geniet van de ongerepte natuur rondom u Ruska: tijdens de herfstmaanden verandert de natuur in een uniek pallet van aardse tinten

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER
11-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 17 april 2023

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage begeleide groepsreis, vertrek op 11 maart & 3 november 2023

Jordanië - Schatkamer van de geschiedenis AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 februari, 5 april & 7 november 2023

Namibië & Victoria-falls - Woestijnen & rivieren AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2023

Ierland - Schatkist vol verbluffende natuurpracht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 17 juli 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent