Welkom in het Kuusamon Tropiikki hotel Hier kan u heerlijk ontspannen en opwarmen in het subtropische zwemparadijs De regio rond Ruka behoort ongetwijfeld tot de mooiste van Fins Lapland Verblijf voor een verblijf op hotel in een ruime familiekamer Of kies voor een verblijf in een gezellige houten chalet De houten chalet omvat oa. een gezellige woonruimte De gezellige sportbar O'Learys Hier kan u ook  terecht voor een avondje bowlen Kinderen kunnen zich volledig uitleven in het Angry Birds Activity Park In de omgeving van uw verblijf vindt u heel wat langlaufloipes terug Tijdens uw verblijf neemt u deel aan diverse inbegrepen activiteiten zoals een lange huskytocht Een sneeuwscootersafari langsheen prachtige besneeuwde landschappen Tijdens het bezoek aan een rendierboerderij mag een korte sledetocht natuurlijk niet ontbreken Gezellig diner bij kaarslicht in een oud dorpje Na een sneeuwschoenwandeling naar een bevroren meerwacht een korte cursus ijsvissen n"Neem Optioneel kan u een nacht doorbrengen in een echte sneeuwiglo Hopelijk maakt ook het noorderlicht zijn opwachting

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER