Welkom in Harriniva Kom tot rust midden in een prachtig natuurlandschap Ver weg van alle drukte U verblijft in het Harriniva Holiday Center Waar u overnacht in een typisch Scandinavische hotelkamer Met talrijke (optionele) activiteiten ... in een prachtige natuur Ook op gastronomisch gebied wordt u verwend Het hotel telt ook een aantal gezellige blokhutten die dichtbij het hoofdgebouw en de Muonio rivier gelegen zijn Maak kennis met een typische Lapland bewoner Gevolgd door een rendiertocht Achteraf is er nog tijd voor enkele leuke activiteiten Of wat dacht u van een sneeuwscootertocht? Genieten van een lunch middenin de wildernis U kunt ook kiezen voor een langere sneeuwscootersafari Of een langlauftocht Geniet van een andembenemend uitzicht Bezoek een huskyboerderij ... ... gevolgd door een huskysledetocht En misschien spot u het Noorderlicht

Winter in Moskou AANRADER
4 daagse begeleide citytrip, vertrek op 27 december 2019

Italië - Turijn, de pracht van het huis van Savoye AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 14 april 2019

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Vietnam en Cambodja AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 8 tot 25 november 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, afreis op 18 mei 2019

Albanië, Kosovo en Noord-Macedonië met Griekenland AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 15 tot 26 juni 2019

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

Bergen, eilanden en noorderlicht AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 3 of 10 maart 2019

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER