Welkom in Harriniva Kom tot rust midden in een prachtig natuurlandschap Ver weg van alle drukte U verblijft in het Harriniva Holiday Center Waar u overnacht in een typisch Scandinavische hotelkamer Met talrijke (optionele) activiteiten ... in een prachtige natuur Ook op gastronomisch gebied wordt u verwend Het hotel telt ook een aantal gezellige blokhutten die dichtbij het hoofdgebouw en de Muonio rivier gelegen zijn Maak kennis met een typische Lapland bewoner Gevolgd door een rendiertocht Achteraf is er nog tijd voor enkele leuke activiteiten Of wat dacht u van een sneeuwscootertocht? Genieten van een lunch middenin de wildernis U kunt ook kiezen voor een langere sneeuwscootersafari Of een langlauftocht Geniet van een andembenemend uitzicht Bezoek een huskyboerderij ... ... gevolgd door een huskysledetocht En misschien spot u het Noorderlicht

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER