Harriniva Summit Adventure

Harriniva Summit Adventure - 7 dagen

Ontdek Europa's laatste wildernis per sneeuwscooter. U kan niet authentieker en dichter bij de natuur staan dan tijdens deze unieke 5-daagse sneeuwscootertocht in de richting van Kilpisjärvi en het drielandenpunt, het grensgebied van Finland, Noorwegen en Zweden.
Dit programma is ideaal voor wie het iets avontuurlijker wil. Per dag rijdt u 100 à 150km met de sneeuwscooter.

Infosessie op 3 december in het BMCC Brugge
Kom langs op de infosessie op zaterdag 3 december 2022 om 10u30 tijdens onze Inspiratiedag Reizen in het nieuwe BMCC Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

Het Harriniva Holiday Center

De Haltiatunturi (ook wel Haltitunturi of Halti) is met 1324 meter de hoogste berg van Finland. De berg ligt in het uiterste noord-westen van het land, vlak aan de Noorse grens. De top van de berg ligt maar 25km van de zee verwijderd.
De kortste weg voor een klim naar de top ligt eveneens aan Noorse zijde. De naam bestaat uit de Finse woorden halti, wat zo veel betekent als geest of elf en tunturi, dat berg betekent.

Unieke natuur- en avontuurervaring
Laat het magische noorderlicht zich zien?
Verblijf in een gezellige chalets en hutten

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/