Harriniva Summit Adventure

Harriniva Summit Adventure - 7 dagen

Ontdek Europa's laatste wildernis per sneeuwscooter. U kan niet authentieker en dichter bij de natuur staan dan tijdens deze unieke 5-daagse sneeuwscootertocht in de richting van Kilpisjärvi en het drielandenpunt, het grensgebied van Finland, Noorwegen en Zweden.
Dit programma is ideaal voor wie het iets avontuurlijker wil. Per dag rijdt u 100 à 150km met de sneeuwscooter.

Het Harriniva Holiday Center

De Haltiatunturi (ook wel Haltitunturi of Halti) is met 1324 meter de hoogste berg van Finland. De berg ligt in het uiterste noord-westen van het land, vlak aan de Noorse grens. De top van de berg ligt maar 25km van de zee verwijderd.
De kortste weg voor een klim naar de top ligt eveneens aan Noorse zijde. De naam bestaat uit de Finse woorden halti, wat zo veel betekent als geest of elf en tunturi, dat berg betekent.

Unieke natuur- en avontuurervaring
Laat het magische Noorderlicht zich zien?
Verblijf in een gezellige chalets en hutten

West-Groenland & Disko Bay AANRADER
9-daagse poolcruise in internationaal gezelschap, van 22 tot 30 mei 2017

12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2017

Argentinië - Land van contrasten AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 5 tot 20 november 2017

Verrassend Colombia AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 7 oktober 2017