Idyllisch Lapland - 5-daagse groepsreis

Idyllisch Lapland - 5-daagse begeleide groepsreis

Verblijf 5 dagen in een gezellig en unieke wildernishotel in de natuur net buiten Levi. Het hotel is authentiek door de houten afwerking en voorzien van alle nodige comfort. U neemt deel aan een goed gevuld en gevarieerd programma waarbij de excursies doorgaan in kleine Nederlandstalige groepjes. Op 2 avonden kan u genieten van een deugddoende sauna en bubbelbad.
Als hoogtepunt bezoekt u Snow Village, het mooiste sneeuw- en ijshotel van Fins Lapland.

INFOSESSIES WINTERS LAPLAND 2022-2023
Kom langs op een voorstelling van ons aanbod Winters Lapland en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden. Klik voor data & gratis registratie

Het 5-daags programma
Bekijk de foto's van dit programma

Deze 5-daagse groepsreiis ook geschikt voor gezinnen met kinderen. Vlak naast de logies ligt een sledehelling en een speeltuintje. Iets verder bevindt zich ook een bos in het thema van de Elfen met o.a. rendieren, paarden, etc. waar u tijdens uw verblijf gratis toegang tot heeft.

Verder op het programma:

Ideale kennismaking met Lapland
Sneeuwscootertocht en ijsvissen
Diner in een gezellige Lapse kota

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/