Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

Welkom in de maagdelijke natuur, welkom in Fins-Lapland Bij uw aankomst in Levi bent u al direct in de juiste vakantiestemming Hotel Hullu Poro **** in het centrum van Levi biedt een gezellige Lapse sfeer en een aantal uitstekende restaurants Het hotel Hullu Poro beschikt over een eigen wellnesscentrum met sauna's, douches en jacuzzi Pluspunt van het Hullu Poro hotel zijn de uitstekende restaurants zoals een à la carte restaurant, een steakhouse of deze 'Kammi' hut met Lapse gerechten U kan ook kiezen voor het centraal gelegen Sirkantähti hotel ***+ Ook hier kan u terecht voor een uistekend restaurant met heerlijke Lapse gerechten Trek er samen met uw gids op uit op zoek naar het magische noorderlicht Vertek voor een sneeuwscootersafari in de Lapse natuur Waag u kans tijdens een partijtje ijsvissen op een bevroren meer Vanuit uw bed het noorderlicht bewonderen, dat kan vanuit een van de glazen igloo's (facultatief) Tijdens een bezoek aan een rendierboerderij leert u deze typische bewoners van Lapland wat beter kennen Tijdens een wandeling met sneeuwschoenen maakt u dan weer op een heel andere manier kennis met de besneeuwde landschappenn rondom u Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld een tocht met de husky's door de sneeuw Trek de natuur in en geniet van de stilte rondom u Het Snow Village is een van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland Breng de nacht door in een van de unieke Ice Rooms van het Snow Village (facultatief) Op bepaalde data bezoeken we de échte Kerstman in het Santa Claus Village Dit alles middenin de ongerepte Finse natuur

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent