De regio rond Ruka behoort ongetwijfeld tot de mooiste van Fins Lapland Tot de logiemogelijkheden behoort een kamer van het Scandic Rukahovi hotel De chaletappartementen van AurinkoRinne bieden 1 of 2 slaapkamers U kan ook kiezen voor een verblijf in een glazen villa midden in een mooie natuurlocatie Door de glaspartijen kan u niet alleen van de betoverende natuur genieten maar ook het noorderlicht bewonderen Het Ruka Peak boetiekhotel **** kan u ook kiezen voor een Poro Minisuite De luxechalets van Veskaranta **** beschikken over 2 aparte slaapkamers met glazen plafond, ideaal om te genieten van noorderlicht vanuit uw bed Een sneeuwscootersafari langsheen prachtige besneeuwde landschappen U maakt een sneeuwschoenwandeling door de Finse natuur Na de sneeuwschoenwandeling naar een bevroren meer wacht een partijtje ijsvissen Tijdens een verblijf in Lapand mag een tocht met de husky's niet ontbreken Bij aankomst staan de honden al te blaffen vol ongeduld en na de nodige instructies kan de safari van start gaan Maak kennis met een typische bewoner van Lapland: het rendier Tijdens het bezoekje aan een boerderij mag een sledetocht ook niet ontbreken Hopelijk maakt ook het noorderlicht zijn opwachting 's Nachts met de sneeuwscooters op jacht naar het noorderlicht (facultatief) Ruka biedt u tevens één van de betere skigebieden van Finland Voor of na de inbegrepen activiteiten kan u gaan skiën, wandelen, langlaufen of een toch maken met fat bikes Optioneel kan ook kiezen voor een overnachting in één van de sneeuwiglo's Zonder woorden...

Brazilië - Expeditiecruise op de Amazone AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 oktober 2020

Brazilië - Exploratiereis in de Pantanal AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 10 tot 23 augustus 2020

Peru - De schatkamer van Zuid-Amerika AANRADER
19-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 september 2020

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 oktober en 6 november 2020

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis vertrek op 29 december 2019 & 2, 9 en 16 februari 2020