Sneeuwscooteravontuur in Fins & Zweeds Lapland

Sneeuwscooteravontuur in Fins & Zweeds Lapland - 4 of 5 dagen

Levi is de uitvalsbasis voor een leuke en actieve sneeuwscootertocht van 3 of 4 dagen. U hoeft geen specifieke ervaring te hebben om aan dit programma deel te nemen maar u moet natuurlijk wel wat sportief zijn en zin hebben in een portie natuur en avontuur. Tijdens de tocht wordt er overnacht in typische en gezellige wildernishutten of -hotels waar u tot rust kan komen na een dag vol actie en avontuur.

Infosessie op 3 december in het BMCC Brugge
Kom langs op de infosessie op zaterdag 3 december 2022 om 10u30 tijdens onze Inspiratiedag Reizen in het nieuwe BMCC Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

Bekijk het dagprogramma
Het fotoalbum van dit programma

3- of 4- daagse sneeuwscootersafari

Binnen dit programma heeft u de keuze om deel te nemen aan een 3- of een 4-daagse sneeuwscootersafari op privé-basis. Tijdens de 3-daagse tocht wordt er 400km afgelegd. Bij de 4-daagse safari wordt maar liefst 500km gereden met de sneeuwscooter. Durft u het avontuur aan?

Eén persoon per sneeuwscooter
Overnacht in een wildernishut ofklein hotel
Mogelijkheid tot verlenging

Centraal Fins Lapland

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/