Chaletverblijf Levi - 8 dagen

Chaletverblijf Levi - 8 dagen

Het skidorpje Levi biedt vele mogelijkheden op vlak van excursies en logies. Naast diverse hotelmogelijkheden, kan u ook kiezen voor een gezellig verblijf in een houten chalet. Deze chalets zijn allemaal rustig gelegen op wandelafstand van het dorp. U kan binnen dit programma bovendien kiezen voor 2 voordelige excursiepakketten. Een ideaal programma voor wie graag wat zelfstandiger is en de huiselijke sfeer van Lapland zoekt.

Chalets LEvi

Kies zelf voor uw excursiepakket

Levi heeft een voor Lapse begrippen een vrij groot skigebied met 39km pistes, de meeste rood. Vanuit Levi worden diverse excursies aangeboden zoals sneeuwscooter en huskysafari's. Ook langlaufen kan hier op uitgebreide schaal met goed onderhouden paden dwars door de prachtige Finse natuur. Zo is er een gigantisch loipenetwerk van 250km.

Gezellig verblijf in een rustige omgeving
Ideaal voor gezinnen
Alles op wandelafstand

Levi, Finland

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/