Vroegboekacties Winters Lapland 2017-2018

Droomt u er al langer van om Winters Lapland eens in al zijn pracht te ontdekken?
Wenst u eens rustig te verblijven in een gezellige chalet middenin de natuur of heeft u het graag wat actiever?
Maak dan gebruik van onze diverse vroegboekacties en maak uw droom waar.
Hoe vroeger u reserveert, hoe groter de kans dat u vluchtplaatsen heeft in de goedkoopste prijsklasses.

Algemene vroegboekactie tot 1 oktober 2017

  • € 25,00 korting per volwassene en € 12,50 per kind tem 14 jaar op
    alle begeleide reizen en individuele programma's

LAAGSTE PRIJSGARANTIE

Tot het verschijnen van onze brochure Winters Lapland (begin juli) geniet u van de laagste prijsgarantie.
Indien de basisprijs bij het verschijnen van de brochure uiteindelijk lager ligt dan wat u betaald heeft, dan wordt uw bestelbon uiteraard aangepast. Mocht de basisprijs hoger liggen, dan behoudt u uiteraard uw huidige prijs. Indien u een Nederlandstalige groepsreis naar Winters Lapland heeft geboekt, dan kan u bovendien tot dan nog altijd kostenloos omboeken naar een andere groepsreis uit ons aanbod naar Lapland.

Extra vroegboekvoordelen

Tot € 30,00 korting met Finnair

Voor vluchten uit Brussel op Finland die uitgevoerd worden door Finnair kan u een korting ontvangen tot € 30,00/volw. indien uw heen- én terugreis valt tijdens de weekdagen maandag, dinsdag, woensdag of donderdag). Beperkt aantal plaatsen per vlucht (R-klasse). Promo beperkt in tijd en kan op elk ogenblik door Finnair ingetrokken worden.

€ 30,00 per volw. of € 22,50 per kind tem 15 jaar op alle pakketreizen met eindbestemming Rovaniemi
€ 15,00 per volw. of € 11,25 per kind tem 15 jaar op alle pakketreizen met eindbestemming Kuusamo, Kittilä of Ivalo

Gratis vervoer van skimateriaal tijdens de Krokusvakantie

Gratis vervoer van skimateriaal tijdens Asteria chartervluchten
De skidorpjes van Levi en Ruka zijn ongetwijfeld de mooiste en gezelligste van Fins Lapland. Dit zijn één van de weinige skidorpjes waar de pistes tot aan de dorpskern zelf komen. Ruil uw klassieke skivakantie in voor een aantal dagen ski in Lapland gecombineerd met een aantal typische Laplandactiviteiten. Bespaar flink wat budget en neem uw eigen skimateriaal gratis mee op onze rechtstreekse chartervlucht op geselecteerde data (vertrek 31/01 of 18/02 (5-daagse programma's), vertrek 04/02 of 11/02 (8-daagse programma's)).

Gratis vervoer van skimateriaal bij reservatie van een van onze programma's met als vluchtbestemming Kittilä of Kuusamo. Maak een keuze uit onze begeleide groepsreizen, individuele programma's of onze voordelige verblijfsformules met verblijf in Levi of Ruka
Per vlucht zijn maar een maximaal aantal stuks skimateriaal toegelaten, dus op = op. Indien u uw skimateriaal wenst mee te nemen, dan dient dit bij reservatie te worden vermeld.
Op de luchthaven kan u geen skimateriaal inchecken als dit niet bij reservatie is opgegeven en door Asteria Expeditions bevestigd.

Ontdek Snow Village

Ontdek Snow Village - 5 dagen
Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland en het bezichtigen ervan is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en een prachtige natuur verblijft u gedurende 5 dagen in en rond dit ijshotel en kunt u naar eigen keuze uw programma vervolledigen met diverse leuke excursies.

Gratis upgrade van een Ice Room naar Ice Suite bij reservatie tem 01/10/17

Snow Village Avonturenweek

Snow Village Avonturenweek - 8 dagen
Het Snow Village is één van de mooiste sneeuw- en ijshotels van Lapland en het bezichtigen ervan is dan ook een unieke belevenis. In een kader van ijskunst en prachtige natuur verblijft u gedurende een volledige week in en rond dit ijshotel en geniet u van een uiterst interessant en afwisselend voordelenpakket met tal van leuke excursies en uitstappen

Snow Village Huskyavontuur

Snow Village Huskyavontuur - 5 dagen
Ontdek de prachtige omgeving in het buurt van het Ylläs-Pallas Nationaal Park aan de hand van een 2-daagse huskysafari. Leef samen met deze trouwe en vriendelijke viervoeters en voel u zoals een echte huskyherder. Deze prachtige excursie wordt gecombineerd met een overnachting in een authentieke chalet en het Snow Village.

Ranua Wildlife Park

Ranua Wildlife Park - 5 dagen
Beleef een ontspannende en tegelijkertijd actieve Lapland-ervaring nabij het Ranua Wildlife Park. Uw hele verblijf staat in het teken van alle dieren die in Lapland leven en u zal ze ook allemaal ontmoeten.
U verblijft er in een gezellige chalet en geniet van een heel interessant voordelen pakket.

Gratis een fles schuimwijn gebaseerd op een lokale bessensoort per koppel en voor ieder kind (tem 14 jaar) een ijsbeerknuffel, de mascotte van Ranua Wildlifde Park bij reservatie tem 01/10/17

Ontdek Kemi

Ontdek Kemi - 4 dagen
Een tocht met een ijsbreker doorheen het dikke pakijs is een belevenis op zich. Tijdens deze intense shortbreak nabij het havenstadje Kemi (Fins Lapland) combineert u deze onvergetelijke ervaring met oa. een sneeuwscootertocht, huskysafari en een bezoek en diner in het Kemi SnowCastle. Extra vroegboekkorting indien u verblijft in een Seaside Glass Villa van het Kemi SnowCastle. Deze villa's beschikken over panoramische ramen en zijn naar het noorden gericht, ideaal om het noorderlicht waar te nemen.

€ 100,000 korting bij boeking van een villa tijdens uw verblijf voor reservaties tem 31/10/17

Wildernislodge Avonturenweek

Wildernislodge Avonturenweek - 8 dagen
U verblijft de hele week in een luxueuze lodge midden in het bos gelegen aan een meer. U neemt er deel aan alle typische Lapland activiteiten en u maakt een mooie daguitstap naar Ranua Wildlife Park en het Santa Claus Village. Skiërs kunnen tijdens de vrije momenten terecht in het skigebied van Ruka. 's Avonds kan u heerlijk ontspannen in de sauna of de jacuzzi. Rechtstreekse vluchten en een selectie van inbegrepen (alcoholische) dranken maakt van dit programma een topper in ons aanbod.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene en € 12,50 per kind voor alle reservaties tot 31/08/17 met vertrek op 04/02 of 11/02.

Rust en natuur Short Break

Rust en natuur Shortbreak - 5 dagen
Kom tot rust met een verblijf in een gezellige houten chalet of comfortable hotelkamer omringd door ongerepte natuur. Word één met de natuur en geniet van een interessant voordeelpakket.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene en
€ 12,50 per kind bij reservaties tot 31/08/17.
Niet van toepassing voor verblijven die vertrekken in periode van 14/12/17 tem 06/01/18 en van 08/02/18 tem 10/03/18 (periode C).

Rust en natuur Avonturenweek

Rust en natuur Avonturenweek - 8 dagen
Kom tot rust met een verblijf midden de natuur nabij de zuidelijkste fjell van Lapland, gelegen net onder de Noordpoolcirkel. U verblijft in een gezellige houten chalet, comfortable hotelkamer of Aurora View Suite, op een heuveltop, omringd door een ongerepte natuur met hagelwitte sneeuwvlaktes, meren en bossen. Geniet van een interessant voordeelpakket.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per volwassene of € 12,50 per kind bij reservatie tem 31/08/17

Avonturenweek Tropisch Lapland

Avonturenweek Tropisch Lapland - 8 dagen
Reist u met kinderen of houdt u van spa & wellnessmogelijkheden, dan is dit programma ongetwijfeld iets voor u. Combineer alle typische Laplandactiviteiten met een verblijf in een gerenoveerde hotelkamer of gezellige chalet. U heeft onbeperkt toegang tot het subtropische zwemparadijs en in de buurt vindt u goede langlaufloipes terug. Het skigebied van Ruka is gemakkelijk bereikbaar met de skibus.
Uitstekende prijs/kwaliteitsverhouding!

Extra € 50,00 vroegboekkorting per volwassene of € 25,00 per kind bij reservatie tem 31/08/17

Het beste van rond de Noordkaap - 6 dagen
Bezoek de Noordkaap, Europa's meest Noordelijk punt. Maar dit 6-daags programma heeft nog veel meer te bieden zoals king crab vissen, bezoek aan Tromsø, de wonderbaarlijke natuurlandschappen van Lyngen met oa. een sneeuwscootersafari en huskytocht en nog veel meer. Grote kans om het noorderlicht waar te namen tijdens deze mini rondreis.

Extra € 25,00 vroegboekkorting per 1ste en 2e volwassene in 1 kamer of chalet. Korting van € 12,50 per kind of vanaf 3e volwassene in dezelfde kamer of chalet voor alle reservaties tot 31/08/17

Vroegboekacties Harriniva programma's

Harriniva - Time Out - 5 dagen
Harriniva - Powder Pro - 5 dagen
Harriniva - Best of Lapland - 7 dagen
Harriniva - Extreme Adventure Week - 7 dagen
Harriniva - Summit Adventure - 7 dagen
Het wildernishotel Harriniva vormt de perfecte uitvalsbasis voor meerdaagse husky- en sneeuwscootertochten in het wondermooie gebied rond het Pallas National Park.
Er zijn diverse programma's mogelijk voor zowel een eerste kennismaking met Lapland als voor de echte avonturiers.

1 long sleeve T-shirt per deelnemer bij reservatie tem 30/09/17

Vroegboekacties Jeris programma's

Jeris - Highlights of Lapland - 6 dagen
Jeris - Best of Lapland - 8 dagen

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar de ultieme rust- en natuurbeleving maar tegelijkertijd ook naar een leuke actieve vakantie in de sneeuw met diverse excursies vinden in Jeris zeker hun gading terug. U verblijft er in uw eigen goed uitgeruste chalet met oa sauna en haard.

Reservatie & informatie

Meer informatie en/of reserveren kan via deze website, per e-mail naar info@asteriaexpeditions.be,
telefonisch op 050/33 25 10 of via uw reisagent.