Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en individuele reizen buiten het gewone

Wildernishotel Avonturenweek - 8 dagen

Wildernishotel Avonturenweek - 8 dagen

Houdt u van absolute rust, natuur en gezelligheid?
Dan is dit 8-daags programma zeker iets voor u. Verblijf in een klein en gezellig wildernishotel vlakbij de Russische grens aan de oevers van een meer. De gastvrije Finse familie zal u met open armen ontvangen. De ideale locatie om tot rust te komen en te genieten van de natuur, ver weg van alle drukte. Bovendien de perfecte locatie om het noorderlicht waar te nemen.

Boek nu uw reis en maak kans op een cashback ter waarde van € 1.000

Ontdek het volledige programma
Bekijk enkele foto's

Prijzen a∓ data van dit programma
Schrijf hier in voor deze expeditie

Foto's

Meer foto's

Sterke punten

Ondanks de afgelegen ligging kan u er deelnemen aan een brede waaier van leuke en typische excursies om uw Lapland beleving volledig te maken. Door de afgelegen ligging, weg van alle kunstlicht, is deze locatie ook uitermate geschikt om het Noorderlicht waar te nemen als het zich voortdoet.

Verder ook op het programma:

Excursiepakket ingebrepen
Op basis van vol pension
Verlengingsmogelijkheden

Finland in het kort

Wildernishotel Avonturenweek - 8 dagen
Klik op de kaart voor een grotere versie.

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het 8x zo groot als België.

Klimaat: In Finland heerst een gematigd landklimaat met neerslag in alle jaargetijden en opmerkelijke verschillen tussen de zomer- en wintertemperatuur.

Fauna & flora: Het grootste deel van Finland bestaat uit naaldbos. Dit wordt ook wel aangeduid als taiga. Hier leven opvallende dieren zoals bruine beren, lynxen, sneeuwhazen, bevers, wolven en vossen. De kans dat je een rendier tegenkomt is, vooral in het noorden, vrij groot.


In de kijker

Puglia - In de hak van de Italiaanse laars AANRADER
8-daagse begeleide cultuurreis, vertrek op 1 oktober 2022 & 27 mei 2023

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 1, 8 & 22 januari en 19 februari 2023

Bear's Lodge Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek van 28 december 2022 tot 5 maart 2023

Bear's Lodge Avonturenweek AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 1 januari tot 26 maart 2023

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent