Een gezellige lodge vormt de uitvalsbasis van een onvergelijke 5-daagse De lodge is voorzien van een gezellige lounge ... ... een grote sauna en ... ... jacuzzi op het buitenterras U verblijft in een gezellige kamer in de lodge Elke kamer beschikt over een eigen badkamer die voorzien is van alle comfort De afgelegen ligging van de chalet is een goede plaats om noorderlicht te spotten Deze streek wordt gekenmerkt door spectaculaire sneeuwlandschappen U neemt deel aan een sneeuwscootersafari naar een rendierboerderij Tijdens het bezoek aan rendierboerderij kan u de dieren van dichtbij observeren U maakt er ook een tochtje met een rendierslede Onderweg maakt u kennis met de Lapse natuurMaak een mooie sneeuwschoenwandeling in de omgeving van de Pyhävaara heuvel Op een huskyboerderij maakt u kennis met deze typische Laplandbewoner Samen met de huskies maakt u een tocht van 20 km Proef en geniet van de typische lokale keuken Tijdens een vrije namiddag kan u het nabijgelegen skidorpje Ruka bezoeken Breid uw vakantie uit met een overnachting in een sneeuwiglo U overnacht hier op een comfortabele en originele manier zonder kou te hebben Een overnachting in een glazen villa biedt u het summum in luxe om het noorderlicht te observeren (facultatief)

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/