Wildernislodge Familie Avontuur

Wildernislodge Familie Avontuur - 5-daagse nederlandstalige groepsreis

Een gezellige en luxueuze wildernischalet vormt de uitvalsbasis voor een unieke Lapland ervaring voor zowel jong als oud. De streek rond Ruka behoort ongetwijfeld tot de mooiste van Fins Lapland door de combinatie van heuvelachtige landschappen en dichtbeboste gebieden.
Voor kinderen met gezinnen zijn er mooie kinderkortingen. Bovendien kunnen de allerkleinsten een kort parcours afleggen met een mini-sneeuwscooter.

Infosessie op 3 december in het BMCC Brugge
Kom langs op de infosessie op zaterdag 3 december 2022 om 10u30 tijdens onze Inspiratiedag Reizen in het nieuwe BMCC Brugge.
Klik voor meer info & inschrijven

Rust en natuurbeleving met een gevarieerd programma met oa. huskytocht, sneeuwscootertocht, ijsvissen, rendiersledetocht, wandeling met sneeuwschoenen,... Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Bovendien beschikt iedereen over zijn eigen kamer met badkamer, ’s avonds kan u tot rust komen in de gratis sauna en outdoor jacuzzi.

Kindvriendelijk en compleet programma
Rust- en natuurbeleving
Mooie kinderkortingen

Geografie: Finland is een van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000 km² is het bijna 8x zo groot als België.

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/