19-daagse expeditiecruise met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica

19-daagse expeditiecruise  met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica met de Ortelius

Eén van de meest gevarieerde reizen die u kunt maken naar Antarctica. U bezoekt het witte continent en de schitterende Falkland- en South Georgia eilanden aan boord van MV Ortelius. South Georgia is een paradijs voor pinguïns, pelsrobben en zeeolifanten, die u van dichtbij kan bewonderen. Een uniek programma voor natuurliefhebbers en fotografen.

Het 19-daags programma
Ons expeditieschip MV Ortelius

Bekijk de foto's van dit programma

South Georgia

Dit eiland is slechts 170km lang en 40km breed en is volledig bergachtig, de hoogste top Mount Paget is 2934m hoog. South Georgia is het ganse jaar bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletjers die afbrokkelen in de zee. Door het feit dat het eiland tegenwoordig onbewoond is, heeft de natuur hier vrij spel gekregen. Hier komen grote kolonies koningspinguïns, kleurrijke macaronipinguïns, pelsrobben, zeelolifanten alsook rendieren voor.

Bezoek aan de Falkland Eilanden
Ontdek de wilde ongerepte poolnatuur
Het Antarctisch schiereiland

South Georgia in het kort

South Georgia kaart

Geografie: South Georgia soms ook Zuid-Georgië genoemd, is een afgelegen eiland van 170 op 40km in de eilandengroep van Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden. De kustlijn is onherbergzaam, met als hoogste berg Mount Paget (2.934m). South Georgia is het ganse jaar door bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletsjers die afbrokkelen in de zee. Slechts enkele expeditieschepen vanuit het zuiden van Argentinië of de Falklandeilanden bereiken dit prachtige sub-Antarctische eiland.

Weer: De gemiddelde zomertemperatuur bedraagt 4,8°C, in de winter is dit -1,2°C. Het jaar door is er een gure wind aanwezig die deze temperatuur nog lager doet aanvoelen. Omdat South Georgia binnen de Antarctische Convergentie ligt, is het de optimale omgeving voor het in stand houden van gletsjers.

Traditioneel en modern Japan AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, van 15 april tot 1 mei 2019

Dr Zjivago Noorderlicht Express AANRADER
10-daagse Nederlandstalig begeleide treinreis, vertrek op 1 februari 2019

11-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 24 juli 2019

Oman en de Verenigde Arabische Emiraten AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 5 oktober 2018

Iran - Darius en Xerxes achterna AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 oktober 2018

Puglia - In de hak van de laars van Italië AANRADER
8-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 2 september 2018

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2018 en 2019

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 18 december 2018 tot 10 maart 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 30 december 2018 tot 3 februari 2019

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Lapland de Luxe AANRADER

Ontdek Snow Village AANRADER
5-daags individueel programma, vertrek tussen 22 december 2018 en 7 april 2019