19-daagse expeditiecruise met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica

19-daagse expeditiecruise  met de Falkland Eilanden, South Georgia en Antarctica met de Ortelius

Eén van de meest gevarieerde reizen die u kunt maken naar Antarctica. U bezoekt het witte continent en de schitterende Falkland- en South Georgia eilanden aan boord van MV Ortelius. South Georgia is een paradijs voor pinguïns, pelsrobben en zeeolifanten, die u van dichtbij kan bewonderen. Een uniek programma voor natuurliefhebbers en fotografen.

Het 19-daags programma
Ons expeditieschip MV Ortelius

Bekijk de foto's van dit programma

South Georgia

Dit eiland is slechts 170km lang en 40km breed en is volledig bergachtig, de hoogste top Mount Paget is 2934m hoog. South Georgia is het ganse jaar bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletjers die afbrokkelen in de zee. Door het feit dat het eiland tegenwoordig onbewoond is, heeft de natuur hier vrij spel gekregen. Hier komen grote kolonies koningspinguïns, kleurrijke macaronipinguïns, pelsrobben, zeelolifanten alsook rendieren voor.

Bezoek aan de Falkland Eilanden
Ontdek de wilde ongerepte poolnatuur
Het Antarctisch schiereiland

South Georgia in het kort

South Georgia kaart

Geografie: South Georgia soms ook Zuid-Georgië genoemd, is een afgelegen eiland van 170 op 40km in de eilandengroep van Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden. De kustlijn is onherbergzaam, met als hoogste berg Mount Paget (2.934m). South Georgia is het ganse jaar door bedekt met sneeuw en ijs en heeft meer dan 160 gletsjers die afbrokkelen in de zee. Slechts enkele expeditieschepen vanuit het zuiden van Argentinië of de Falklandeilanden bereiken dit prachtige sub-Antarctische eiland.

Weer: De gemiddelde zomertemperatuur bedraagt 4,8°C, in de winter is dit -1,2°C. Het jaar door is er een gure wind aanwezig die deze temperatuur nog lager doet aanvoelen. Omdat South Georgia binnen de Antarctische Convergentie ligt, is het de optimale omgeving voor het in stand houden van gletsjers.

Guatemala, El Salvador, Honduras en Belize AANRADER
18-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 28 november 2019

Argentinië - Land van grote contrasten AANRADER

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER
8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 3 maart 2019

8-daags programma in kleine Nederlandstalige groep, vertrek op 30 december 2018, 3 en 24 februari 2019

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER