Nu gesloten - opent maandag om 9u30
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





IN DE KIJKER
Lake Lodge - Shortbreak
 
Nederlandstalig begeleide groepsreis
Vanaf € 2.895 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Lake Lodge - Shortbreak
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Lake Lodge - Shortbreak
Vanaf € 2.895 per persoon

Lake Lodge is de plek om je 5 dagen te nestelen en te genieten van het goede leven omringd door de schoonheid van Moeder Natuur. Samen met leuke buitenervaringen zoals een lange husky- en sneeuwscootertocht wordt je verblijf hier inspirerend en verkwikkend. Je geniet van wat vrije tijd en een bezoek aan Snow Village.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 12 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
donderdag 26 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze Nederlandstalig begeleide groepsreis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten
Excursies in kleine groep
Overnacht in een typische en gezellige wildernislodge
Selectie van dranken in de lodge inbegrepen
Lokale keuken
Kleine Nederlandstalige groep
Programma
Uiterst compleet 5-daags reisprogramma
Dag 1
lunch
diner
Brussel ✈ Kittiä

In de ochtend vertrek je uit Brussel naar de luchthaven van Kittilä. Je komt aan in de loop van de voormiddag. 

Dag 2
ontbijt
lunch
diner
Kittilä

Na het ontbijt wacht de gids je op voor een eerste dag vol winters avontuur.

Dag 3
ontbijt
lunch
diner
Kittilä

Vandaag staat in het teken van genieten van de natuur en de immense stilte rondom je.  Op het nabijgelegen meer ga je samen met de gids ijsvissen. De nodige technieken zoals het maken van een gat in het ijs worden getoond. Vervolgens kan je proberen zelf een vis aan de haak te slaan. Daarna is het tijd voor een aangename en rustige sneeuwschoenwandeling. Zo verken je de wondermooie natuur rondom de lodge.

Dag 4
ontbijt
lunch
diner
Kittilä

Vrije voormiddag.  Na de middag brengt de bus je naar een lokale huskyboerderij. 

Dag 5
ontbijt
Kittilä ✈ Brussel

Na het ontbijt, check-out en inlevering van de thermische uitrusting.

Vertrekdata en prijzen
5-daags begeleid programma
Vertrekdatum Prijs per persoon
01/02/25
€ 2.995
€ 2.995
05/02/25
€ 2.995
€ 2.995
16/02/25
€ 2.945
€ 2.945
02/03/25
€ 3.095
€ 3.095
09/03/25
€ 2.895
€ 2.895
16/03/25
€ 2.920
€ 2.920
Rechtstreekse vluchten. Vaste prijs, geen vluchttoeslag mogelijk.
Wat is inbegrepen?
  • Rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • Alle vermelde transfers zoals beschreven in het programma
  • 4 overnachtingen in een wildernischalet op basis van 2-persoonskamers, badkamer met douche en toilet per 2 kamers, inclusief sauna (3x) en hottub (2x)
  • Maaltijden en snacks zoals beschreven in het programma
  • Water/sap/koffie/thee inbegrepen tijdens de lunches
  • Aperitief, water, frisdrank, wijn of bier (3 glazen/pers.) inbegrepen tijdens de diners in de wildernislodge
  • Alle vermelde excursies zoals beschreven in het programma op basis van 2 personen/scooter of slede indien van toepassing
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 980 in geval van ongeval of schade. Dit risico kan verlaagd worden tot € 150 door een toeslag te betalen van € 15 per safari per dag per bestuurder te betalen. Enkel ter plaatse mogelijk, onder voorbehoud
  • Warme winteruitrusting van aankomst tot vertrek
  • 1 dag vrij gebruik van sneeuwschoenen tijdens het verblijf in de chalet
  • Nederlandstalige host/gids
  • Reisinformatiemapje, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Facultatieve excursies en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volwassene, € 12,50/kind (tem 14 jaar) voor reservatie voor 01/10
  • Korting 1ste en 2de kind (10-11 jaar) in een kamer met 2 volwassenen: € 660/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (10-11 jaar) in een eigen kamer bezet door 2 kinderen: € 410/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (12-14 jaar) in een kamer met 2 volw.: € 560/kind
  • Korting 1ste en 2de kind (12-14 jaar) in een eigen kamer bezet door 2 kinderen: € 310/kind
  • Korting 3de volw. in een kamer met 2 volw.: € 170/3de pers.
  • Korting 4de volw. in een kamer met 3 volw.: € 225/4de pers.
Toeslagen
  • Wildernischalet singletoeslag: € 265/pers./4 nachten (beperkt aanbod)
  • Sneeuwscootertocht op dag 4: single driving: € 100
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
  • Minimumleeftijd: 10 jaar
  • Minimumaantal deelnemers: 12, maximumaantal deelnemers: 18
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN