Nu geopend
050/33 25 10
info@asteriaexpeditions.be





UPDATE
Sky View Villa - Avonturenweek
 
Individuele reis
Vanaf € 2.595 per persoon
Fins Lapland
Fins Lapland - Sky View Villa - Avonturenweek
Lapland & Scandinavië Fins Lapland - Sky View Villa - Avonturenweek
Vanaf € 2.595 per persoon

Je verblijft in de buurt van het gezellige skidorpje Ruka in een luxueuze chalet met haard en sauna. Deze 8-daagse biedt je heel wat vrijheid. De typische activiteiten komen aan bod maar je beschikt over veel vrije tijd waardoor je jouw programma zelf kan aanvullen met tal van excursiemogelijkheden en skipret.

Kom deze reis voorproeven tijdens een infosessie
donderdag 12 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
donderdag 26 september 2024 van 19u00 tot 21u30 in Brugge
Onze specialisten beantwoorden er je vragen en je krijgt prachtige beelden te zien.
Niet te missen highlights
van deze individuele reis in Fins Lapland
Rechtstreekse vluchten
Natuurverblijf maar toch dicht bij het skidorpje Ruka
Luxechalet met haard, sauna en slaapkamer met glazen plafond
Sneeuwscootersafari, huskysafari en rendiersledetocht inbegrepen
Mogelijkheid om het programma nog actiever te maken met facultatieve excursies
Thermische winterkledij inbegrepen
Programma
Uiterst compleet 8-daags reisprogramma
Dag 1
diner
Brussel ✈ Kuusamo - Ruka

Vlucht van Brussel naar de luchthaven van Kuusamo met een rechtstreekse vlucht of met overstap in Helsinki.

Dag 2
ontbijt
diner
Ruka

Je krijgt een korte instructieles sneeuwscooteren waarna het avontuur kan beginnen. Je maakt een sneeuwscootersafari van 20km langs de besneeuwde bossen en bevroren meren rondom Ruka. De landschappen onderweg vormen een feeëriek decor. Je rijdt met 2 personen op een sneeuwscooter die je afwisselend kan besturen (duur: 2u - single driving: € 45).

Dag 3
ontbijt
diner
Ruka

Bustransfer naar een nabijgelegen huskyboerderij voor een nieuwe opwindende activiteit. De honden blaffen vol ongeduld om met je op pad te gaan. Na een korte instructie rij je per 2 waarbij je de slede afwisselend kan besturen. De husky’s nemen je mee langs besneeuwde landschappen terwijl je een ongelofelijke stilte ervaart. Dat is genieten. Na de tocht van 10km (duur: 1u) kan je de husky’s nog even knuffelen en op de foto gaan. De huskyherder dist nog wat leuke verhalen op terwijl je geniet van warme dranken en een kleine snack (duur: 2u30).

Dag 4
ontbijt
diner
Ruka

Na een vrije voormiddag bezoek je met de bus een lokale rendierboerderij. 

Dag 5
ontbijt
diner
Ruka

Vandaag vul je volledig zelf je dag in.  Je kan naar Ruka met de skibus die dicht bij je logies stopt.

Dag 6
ontbijt
diner
Ruka

Vandaag kan je vrij invullen met excursiemogelijkheden.

Dag 7
ontbijt
diner
Ruka

Vrije dag die je opnieuw zelf kan invullen met activiteiten of een aantal facultatieve excursies .

Dag 8
ontbijt
Ruka - Kuusamo ✈ Brussel

Check-out en inleveren van de thermische kledij in het nabijgelegen safarikantoor.

Vertrekdata en prijzen
8-daags individueel programma
Vertrekdatum
Prijs p.p. per bezetting
2 pers. 3 pers. 4 pers.
14/12/24 1
€ 3.655
€ 2.980
€ 2.645
2 pers.
€ 3.655
3 pers.
€ 2.980
4 pers.
€ 2.645
29/12/24
€ 4.010
€ 3.285
€ 2.920
2 pers.
€ 4.010
3 pers.
€ 3.285
4 pers.
€ 2.920
05/01/25 2
€ 3.705
€ 3.030
€ 2.695
2 pers.
€ 3.705
3 pers.
€ 3.030
4 pers.
€ 2.695
12/01/25
€ 3.605
€ 2.930
€ 2.595
2 pers.
€ 3.605
3 pers.
€ 2.930
4 pers.
€ 2.595
19/01/25 1
€ 3.605
€ 2.930
€ 2.595
2 pers.
€ 3.605
3 pers.
€ 2.930
4 pers.
€ 2.595
26/01/25
€ 3.605
€ 2.930
€ 2.595
2 pers.
€ 3.605
3 pers.
€ 2.930
4 pers.
€ 2.595
02/02/25
€ 3.755
€ 3.080
€ 2.685
2 pers.
€ 3.755
3 pers.
€ 3.080
4 pers.
€ 2.685
09/02/25
€ 3.605
€ 2.930
€ 2.595
2 pers.
€ 3.605
3 pers.
€ 2.930
4 pers.
€ 2.595
16/02/25
€ 3.605
€ 2.930
€ 2.595
2 pers.
€ 3.605
3 pers.
€ 2.930
4 pers.
€ 2.595
23/02/25
€ 3.855
€ 3.180
€ 2.785
2 pers.
€ 3.855
3 pers.
€ 3.180
4 pers.
€ 2.785
02/03/25
€ 3.855
€ 3.180
€ 2.785
2 pers.
€ 3.855
3 pers.
€ 3.180
4 pers.
€ 2.785
09/03/25
€ 3.605
€ 2.930
€ 2.595
2 pers.
€ 3.605
3 pers.
€ 2.930
4 pers.
€ 2.595
1: Heenreis met Finnair via Helsinki, terugreis met rechtstreekse vlucht
2: Heenreis met rechtstreekse vlucht, terugreis met Finnair via Helsinki

Elke chalet beschikt over 2 slaapkamers en 4 bedden
Wat is inbegrepen?
  • Vluchten:
  • - Met rechtstreekse Asteria Expeditions-chartervlucht in Economy Class volgens beschikbaarheid, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • - Of met Finnair in Economy Class, inclusief alle vooraf betaalbare taksen
  • 7 overnachtingen in een luxe chalet type Veskaranta op basis van half pension
  • Transfer luchthaven–logies-luchthaven (niet privé)
  • Alle vermelde excursies op basis van 2 personen per scooter of slede indien van toepassing,
  • Diensten van een lokale Engelstalige gids tijdens de excursies,
  • Verzekering voor sneeuwscootertochten met een eigen franchise van € 1.000 in geval van ongeval of schade. Onder voorbehoud van wijzigingen.
  • Warme winterkledij van bij start van de eerste excursie tot op het einde van de laatste excursie
  • Reisinformatiemapje, BTW en bijdrage Vlaamse Solidariteit Reisgelden
Niet inbegrepen
  • Annulatie- en/of bijstandsverzekering
  • Persoonlijke uitgaven zoals dranken…
  • Transfers en diensten niet specifiek vermeld in het programma
Kortingen
  • Vroegboekkorting: € 25/volw., € 12,50/kind tem 14 jaar voor reservatie voor 01/10
  • Korting 1ste en 2de kind (4-11 jaar) in een kamer met 2 volw.: € 480/kind
Toeslagen
  • Soeplunch, aangeraden in geval van vroege aankomst op dag 1: € 24/volw./dag, € 15/kind (4-11 jaar)/dag
  • Extra schoonmaak villa: € 120/dag
  • Wissel van badlinnen: € 10/pers./dag of € 18/pers./dag voor de periode 24/12-08/01
  • Wissel van bed- en badlinnen: € 20/pers./dag, of € 32/pers./dag voor periode 24/12-08/01
  • Star sauna - Typisch Finse rooksauna (3u, incl. handdoeken, geen gids)
    • 1-4 personen: € 190/sessie
    • 5-10 personen: € 295/sessie
  • Extra gebruik bubbelbad: € 120/groep
  • Verplichte toeslag kerstdiner 24/12: € 25/volw., € 27,50/kind (4-11 jaar)
  • Verplichte toeslag oudejaarsdiner 31/12: € 48/volw./nacht, € 42,50/kind (4-11 jaar)
Opmerkingen
  • De inhoud van dit programma is gegarandeerd, de volgorde van excursies kan wijzigen
Annulatievoorwaarden
  • Van inschrijving tot 6 maanden voor afreis: 30% van de totale reissom
  • Van 6 tot 3 maanden voor afreis: 75% van de totale reissom
  • Minder dan 3 maanden voor afreis: 100% van de totale reissom
Een divisie van Reizen van Renterghem

Reislicentie A 1095
Korte Zilverstraat 6
8000 Brugge

+32 (0)50 33 25 10
info@asteriaexpeditions.be
ONS AANBOD
OVER ONS
VOLG ONS
Copyright © 2024 Asteria Expeditions
AECO
CLIA
IAATO
IATA
VVR
UFTAA
MSAMLIN