Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

U verblijft in een typisch houtenvissershuisje of rorbue nabij het wate Vanuit Svolvær kan u zelf uitstappen maken met uw huurwagen of u deelnemen aan de vele excursies die hier vertrekken Op het eiland Austvagøy vindt u tal van kunstgallerijen en kleine musea Henningsvær, 'Venetië van het Noorden', is met z'n vele kleine eilandjes beslist een bezoekje waard Het Lofotr Viking Museum is ondergebracht in een oroginele 'longhouse' van 83m lang Eén van de mooiste en best bewaarde plaatsjes in de Lofoten: Nusfjord Moskenesøya met zijn mooie fjord Zonder woorden... Nog een pareltje: Reine  met zijn walvisverleden Met de huurwagen en het uitstekende wegennet bereikt u makkelijk de meest pittoreske plaatsjes værøy røst lofoten archipel vaeroy vuurtoren fiskebol ferry melbu In tegenstelling tot de andere eilanden vindt op Andøya hier nog redelijk wat open vlaktes terug Vanuit Andenes vertrekken in de zomermaanden diverse walvissafari's whale guarantee walvissen lofoten inspiratie Maak kennis met de Europese zeearend tijdens een vogelsafari zonsondergang lofoten De regio inspireerde eeuwlang artiesten en kunstenaars

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrekken van 15 december 2020 tot 28 februari 2021

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent