Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

U start uw 9-daagse rondreis op de Lofoten, door UNSCO bestempeld als uniek gebied Tijdens de rondreis verblijft u 3 nachten in een traditionele rorbu of houten vissershuisje voorzien van alle comfort en gezelligheid in de omgeving van Svolvaer De Lofoten staan bekend om hun goede viswateren, prachtige natuur en afgelegen karakteristieke vissersdorpjes Door de unieke ligging kan u elke avond het fenomeen van de middernachtzon waarnemen Het Lofotr Viking Museum in Borg is ondergebracht in een typische longhouse van 83 m lang Voor u het goed en wel beseft, reist u terug in de tijd en voelt u zich lid van de Vikingstam van Borg Tijdens een RIB-safari in de legendarische Trollfjord spot u indrukwekkende zeearenden die hier voorkomen De Lofoten staan bekend om hun goede viswateren, prachtige natuur en afgelegen karakteristieke vissersdorpjes Maak een rit langs de zandstranden van de Lofoten en geniet van de prachtige uitzichten - Facultatief Bij mooi weer kan u een ontspannende wandeling maken op het witte zandstrand Op Andøya bezoeken vissersdorpjes en ontdekken enkele Scenic routes van Noorwegen Andøya vormt evenees een heus paradijs voor vogelliefhebbers Vanuit Andenes vertrekken we op walvissafari De voedselrijke wateren rond de Vesterålen vormen de enige plek waar u met 95% zekerheid walvissen vindt Senja, een van de grootste eilanden van de Vesterålen met zijn spectaculaire rotsformaties Welkom in Tromsø, soms ook het Parijs van het hoge Noorden genoemd De Fjellheisen kabelbaan brengt u 421 m boven de zeespiegel en biedt een prachtig panorama op Tromsø en de wijde omgeving De bekende Arctische Kathedraal is een architectonisch meesterwerk en een herkenningspunt van de stad Deze Arctische Kathedraal in Tromsø wordt ook wel de Opera genoemd omdat deze doet denken aan het Sydney Opera House Het Polar Museum biedt een overzicht van de talrijke Arctische expedities die vanuit Tromsø vertrokken

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Wenen - In het spoor van Schiele, Klimt & Wagner AANRADER
4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 21 oktober 2021, 5 mei, 14 juli en 29 september 2022

Verenigde Arabische Emiraten & Oman AANRADER
11-daage Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 12 en 26 november 2021 en 18 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, diverse vertrekken van 25 december 2021 tot 6 maart 2022

Ontdekking van Lapland - Avonturenweek AANRADER
8-daagse begeleide groepsreis, vertrek op 25 december 2021 en 2, 9 & 23 januari en 27 februari 2022

Ontdekking van Lapland - Weekendbreak AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 10 & 17 februari en 3 maart 2022

Rust en natuur Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek van 28 november 2021 tot 23 april 2022

Noorderlichtweekend - Harriniva of Jeris AANRADER
4-daags individueel programma, vertrek op 5, 10, 17 en 24 februari en 3 maart 2022

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons Instagram - instagram.com/asteria_expeditions/

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent