Welkom in Levi, startpunt van deze culinaire rondreis door Lapland Trek de natuur in tijdens een safari met de sneeuwscooter Op een rendierboerderij maakt u kennis met deze lokale bewoners Natuurlijk mag een tochtje met de rendierslede niet ontbreken Vervolgens bezoekt u het fotogenieke Snow Village, volledig opgetrokken uit ijs en sneeuw In het Ice Restaurant geniet u van een 3-gangen diner Met wat geluk kan u 's avonds  het noorderlicht waarnemen Als u meer wil weten of de Sámicultuur of het noorderlicht, dient u beslist het Artikum te bezoeken In het Santa Claus Village kan u een bezoekje brengen de echte Kerstman In Rovaniemi logeert u in een hotel gelegen op de Ounasvaaraheuvel Het Sky Kitchen & View Restaurant is een van de beste van Fins Lapland en biedt een prachtig uitzicht op de omgeving Het menu is gekenmerkt door Lapse specialiteiten die u op een originele manier gepresenteerd worden Vervolgens reis u verder naar Ruka Een sneeuwscootertocht brengt u langsheen besneeuwde bossen en bevroreen meren rondom Ruka Tijdens een partijtje ijsvissen kan u proberen zelf een vis aan de haak te slaan Tijd om te genieten van een authentieke Finse rooksauna Op bezoek bij deze enthousiaste viervoeters in een huskyboerderij Neem plaats in of achterop de slede voor een fluistertocht in de Finse natuur Tijdens het 8-daags programma logeert u in uiteenlopende logies, van betere hotels tot een gezellige lodge Tijdens een vrij moment kan u skiën in het skigebied van Ruka

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/