Harriniva - Best of Lapland - hotel | 8 dagen

8-daags individueel programma, elke zondag van 1 december 2018 tot 14 april 2019

Dag 1: BRUSSEL - HELSINKI - KITTILÄ - MUONIO (D)

Vertrek vanuit Brussel richting de luchthaven van Kittilä met overstap te Helsinki. Aankomst in de late namiddag te Kittilä, gevolgd door een transfer naar het Harriniva Holiday Center in Muonio waar u overnacht in een typisch Scandinavische hotelkamer. Na het inchecken krijgt u alle nodige informatie over het weekprogramma.

Dag 2: HARRINIVA (O + L + D)

Na het ontbijt maakt u kennis met een lokale gids die u warme thermische kledij bezorgd die u kan behouden tot op het einde van het programma. Deze uitrusting bestaat uit een thermische overall, handschoenen, muts, warme winterschoenen en een helm voor de sneeuwscootertochten.

Vandaag maakt u kennis met een typische Lapland bewoner. Pern minibus wordt u naar de rendierboerderij van Torassieppi gebracht. Deze traditionele rendierboerderij bestaat maar liefst al meer dan 100 jaar. U maakt er kennis met de rendierherder die u alles over de rendieren zal vertellen. Als hoogtepunt staat een lange rendier-sledetocht van maar liefst 7km op het programma. Onderweg wordt een wildernislunch klaargemaakt bij een open kampvuur (duur: 4u).

Vervolgens wordt u teruggebracht naar Harriniva waar u kan genieten van een deugddoende sauna. Diner in het hotelrestaurant.

ONtdek hnet natuurlandschap tijdens een lange rendiersledetocht Ook een sneeuwscootersafari staat op het programma

Dag 3: HARRINIVA (O + L + D)

Ontbijt, gevolgd door een korte uitleg over het besturen van een sneeuwscooter. Vandaag vertrekt u op sneeuwscootersafari, u rijdt met 2 personen per scooter. U rijdt door besneeuwde bossen en op bevroren meren. In totaal wordt er zo'n 60 à 80km afgelegd. 's Middags staat er een wildernislunch op het menu.

Dag 4: 2-DAAGSE HUSKYTOCHT (O + L + D)

Na het ontbijt wordt iedereen uitgerust met het nodige warme safarimateriaal en krijg u een korte introductieles hoe een huskyslede te besturen. U maakt kennis met de honden en de sledes worden klaargemaakt. Deze huskyboerderij is met 400 honden één van de grootste van Lapland.

De 2-daagse huskytocht brengt u langs besneeuwde bossen en bevroren meren tot aan de rand van het Pallas-Ylläs Nationaal Park waar u Europa's laatste wildernis ten volle kan leren ontdekken. Elke deelnemer bestuurt zijn eigen huskyteam dat bestaat uit 4 à 6 honden. De dagelijkse afstand varieert tussen 25 en 30km, afhankelijk van uw fysieke conditie en de weersomstandigheden. Deze safari is een unieke gelegenheid om de ongerepte natuur van Lapland te bewonderen!

Maak een 2-daagse huskytocht Wildernislunch bij open kampvuur

Iedereen wordt nauw betrokken bij de dagelijkse activiteiten zoals zijn eigen hondenteam verzorgen en inspannen, maaltijden klaar te maken, vuur en drinkbaar water te maken,... Het ontbijt en het diner worden klaargemaakt in de wildernishutten en de lunch wordt klaargemaakt bij een open kampvuur.

U rijdt naar een echte wildernishut waar u overnacht in gedeelde kamers en waar u kan genieten van een deugddoende sauna en diner.

Dag 5: 2-DAAGSE HUSKYTOCHT (O + L + D)

Na het ontbijt worden de husky's opnieuw ingespannen en rijden we terug richting Harriniva waar u in de loop van de namiddag aankomt. Onderweg is er nog een wildernislunch voorzien.

Diner in het hotelrestaurant.

Dag 6: HARRINIVA (O + L + D)

Na het ontbijt kan u genieten van een vrije dag. Ideaal om een sneeuwschoenwandeling te doen of te langlaufen.

Indien gewenst, kan u extra activiteiten bijboeken zoals Ice Karting.
Vraag onze aparte excursielijst voor Harriniva.

Lunch in het hotelrestaurant.

Diner in het hotelrestaurant.

Dag 7: HARRINIVA (O + L + D)

Vrije dag. Lunch in het hotelrestaurant.

Via lijnbussen kan u (betalend, info aan de receptie) een dagbezoek brengen aan Levi. Levi is heel interessant dorpje omdat u hier goede skimogelijkheden, restaurants, wellnessmogelijkheden en winkeltjes kan terugvinden. Aan de receptie kan u vragen om een lunchpakket te maken (tijdig melden aub).

In de buurt van Jeris bevindt zich het Ylläs-Pallas National Park met heel wat goede langlaufloipes (best vanaf februari tot eind april) en wandelmogelijkheden. Langlaufmateriaal of sneeuwschoenen kunnen ter plaatse voordelig gehuurd worden.

Tijdens een heerlijk afscheidsdiner met talrijke Lapse specialiteiten kunt u nog eens de geweldige avonturen van de laatste week overlopen.

Wenst u graag nog iets leuks aan uw programma toe te voegen?

U kan de eerste nacht en/of laatste nacht van uw verblijf ook vervangen door een nacht in een sneeuwiglo of een Aurora Dome:

  • Optioneel: Overnachting in een sneeuwiglo
    Overnachting in een sneeuwiglo Breng de nacht door in een sneeuwiglo nabij de traditionele rendierboerderij van Torassieppi. Buiten kan het heel koud worden maar binnen blijft de temperatuur redelijk stabiel met slechts enkele graden onder nul. U wordt uitgerust met een thermische slaapzak waarin u zeker geen kou zal vatten.
    Een unieke ervaring!

    Na het ontbijt wordt u de volgende morgen terug naar uw logies gebracht.

    Duur: 1 nacht
    Prijs: € 60,00/pers.
  • Optioneel: Overnachting in de Aurora Dome
    Overnachting in de Aurora Dome Breng de nacht door in de Aurora Dome. Vanuit deze luxueuze tent met haard en comfortabel bed kan u de nachtelijke hemel observeren en hopelijk ook het noorderlicht. De doorzichtbare wand is gericht naar het Noorden en kijkt uit over het Torasjärvimeer. Vlakbij kan u ook gebruik maken van een verwarmde ruimte met sauna, douche en toilet.

    Duur: 1 nacht
    Prijs: € 240,00/dome voor 2 personen

Dag 8: HARRINIVA - KITTILÄ - BRUSSEL (O)

Ontbijt, gevolgd door een vrije voormiddag en check-out.

Transfer naar de luchthaven van Kittilä voor de terugvlucht naar Brussel met een rechtstreekse vlucht of met overstap in Helsinki.

De inhoud van het programma is gegarandeerd maar de volgorde kan wijzigen.

Mogelijkheid om uw programma te verlengen in het skidorpje van Levi (skiën, wellness, shopping,...) of in het Snow Village met zijn Ice Restaurant, Ice Chapel en diverse Ice Suites.

• Leuke natuurervaring

• 2-daagse huskytocht met overnachting in een authentieke wildernishut

• Alle typische Lapland excursies komen aan bod

• Verblijf in gezellige hotelkamers

• Programma op basis van vol pension

• Diverse leuke verlengingsmogelijkheden

Seychellen cruise met een zeilcatamaran AANRADER
10-daagse cruise aan boord van een Lagoon 450 catamaran, vertrek op 25 september 2019

16-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, van 26 otober tot 10 november 2019

Zuid-Afrika Odyssee AANRADER

Noord-India en Rajasthan AANRADER
16-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 november 2019

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 22 mei 2019

10-daagse Nederlandstalig begeleide cruise, diverse afreizen in 2019

Wildernislodge Avonturenweek AANRADER

8-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 27 januari, 3 februari of 3 maart 2019

Lapland Shortbreak AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 2 en 10 maart en 5 april 2019

Wildernislodge Avontuur (Actief) AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 18 en 26 december, 10 maart en 8 april

5-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 22 december 2018

4-daags individueel programma, vertrek op 14 februari en 7 maart 2019

Ruka Glass Village AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 9 april 2019

Rust en natuur Shortbreak in Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 26 november 2018 en 13 april 2019

Rust en natuur Avonturenweek in Fins Lapland AANRADER

Wildernishotel Shortbreak AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 1 december 2018 en 15 april 2019

Ranua Wildlife Park - Fins Lapland AANRADER
5-daags individueel programma, dagelijks vertrek tussen 29 november 2018 en 15 april 2019

Avonturenweek Tropisch Lapland AANRADER