Harriniva Powder Pro

5-daagse programma Harriniva Powder Pro in Fins Lapland

Tijdens dit 5-daags programma in Harriniva ontdekt u Europa's laatste wildernis op een intense manier.
U kan niet dichter bij de natuur staan dan tijdens een 3-daagse sneeuwscootertocht aan de rand van het Ylläs-Pallas Nationaal Park, waarbij er in totaal zo'n 300km wordt gereden per sneeuwscooter. Bovendien kan u dit programma verlengen met verschillende extensies zoals een 2-daagse huskysafari.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Het Harriniva Holiday Center

Mooie 3-daagse sneeuwscootersafari Unieke natuur- en avontuurervaring Diverse leuke verlengingsmogelijkheden Het Harriniva Holiday Center

Het Harriniva Holiday Center kiest bewust voor duurzaam toerisme en doet er alles aan om het unieke karakter van de omgeving te bewaren. Alle activiteiten, het hotel en restaurant, houden rekening met de ongerepte natuur en typische Lapse tradities, om de impact op het milieu te beperken. Ecologie is hier een manier van leven.

Unieke natuur- en avontuurervaring
Mooie 3-daagse sneeuwscootersafari
Diverse leuke verlengingsmogelijkheden

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER