Welkom in Harriniva Met z'n typische fauna & flora En ongerepte natuur Van hieruit vertrekt u voor een unieke 3-daagse sneeuwscootersafari Na een korte instructieles gaat het avontuur van start Dwars doorheen Europa's laatste wildernis Onderweg genieten we van een picknick lunch We rijden noordwaarts, richting Galdotieva Waar we verblijven in gezellige blokhutten ... Vandaag gaan we terug naar Harriniva De tocht van vandaag vindt vooral plaats in een open heuvelachtig gebied met weinig begroeiing Onderweg houden we halt om te genieten van het prachtige landschap De tocht brengt u doorheen besneeuwde bossen Verleng uw vakantie met eene 3-daags huskyavontuur Dit is een uitgelezen kans om kennis te maken de wondermooie natuur die Lapland te bieden heeft en nauw samen te leven met deze trouwe viervoeters Bovendien gaan de meerdaagse huskytochten door in een noordelijk gelegen gebied wat de kans tot het zien van het noorderlicht enkel maar groter maakt ... waarbij iedereen z'n eigen huskyslede bestuurt Vandaag gaan we terug naar Harriniva Bovendien gaan de meerdaagse huskytochten door in een noordelijk gelegen gebied wat de kans tot het zien van het noorderlicht enkel maar groter maakt Zonder woorden ...

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/