Harriniva - Powder Pro | 5 dagen

5-daags individueel programma, vertrek op zondag van 22 januari tot 26 maart 2023

Dag 1: BRUSSEL - KITTILÄ - MUONIO (D)

Vertrek vanuit Brussel naar Kittilä per rechtstreekse vlucht of met overstap in Helsinki.

Aankomst en transfer naar het Harriniva Holiday Center in Muonio waar u overnacht in gezellige blokhutten op basis van gedeelde logies. Na het inchecken krijgt u alle nodige informatie over het weekprogramma. Diner in het hotelrestaurant.

Dag 2: HARRINIVA - GALDOTIEVA (O + L + D)

Na het ontbijt maakt u kennis met een lokale gids die u warme thermische kledij bezorgd die u kan behouden tot op het einde van het programma. Deze uitrusting bestaat uit een thermische overall, handschoenen, muts, warme winterschoenen en een helm voor de sneeuwscootertochten.

Na een korte introductieles kan het sneeuwscooteravontuur van start gaan. Iedere deelnemer beschikt over een sneeuwscooter. We vertrekken in noordelijke richting, vandaag staat er zo'n 100km op het programma. Op de middag wordt halt gehouden voor een picknick lunch. Elke deelnemer kan een beperkte hoeveelheid bagage meenemen in een rugzak. De rest van de bagage wordt veilig opgeborgen in Harriniva.

Na een korte introductieles gaat het sneeuwscooteravontuur van start Overnacht nabij de Noorse grens in het Galdotieva Fell Center

Er wordt overnacht nabij de Noorse grens in het Galdotieva Fell Center of gelijkwaardig per 4 tot 6 personen in blokhutten of in appartementen met douche en toilet.

Mogelijkheid tot sauna.

Dag 3: GALDOTIEVA (O + L + D)

Na het onbijt worden de sneeuwscooters opnieuw gestart. De tocht van vandaag vindt vooral plaats in een open heuvelachtig gebied met weinig begroeiing.
Picknick lunch op de middag.

Na een rit van 80 à 100km komt u aan in het Galdotieva Fell Center of gelijkwaardig
waar u overnacht in een blokhut of appartement.

Mogelijkheid tot sauna.

Dag 4: GALDOTIEVA - HARRINIVA (O + L + D)

Op de 3e sneeuwscooterdag staat opnieuw een rit van 100km op het programma, met onderweg een picknick lunch.

In de late namiddag komt u moe maar voldaan terug aan in Harriniva, waar u kan genieten van een deugddoende sauna. Overnachting in een van de gezellige blokhutten op basis van gedeelde logies.

Afscheidsdiner.

Dag 5: MUONIO - KITTILÄ - BRUSSEL (O)

Ontbijt, gevolgd door check-out. Transfer naar de luchthaven van Kittilä voor de terugvlucht naar Brussel met een rechtstreekse vlucht of met overstap in Helsinki.

U heeft de mogelijkheid om het programma te verlengen op weekbasis aan een voordeelprijs. Ideaal als u wil deelnemen aan een aantal extra excursies.
Of u kan uw verblijf verlengen in het skidorpje van Levi (skiën, wellness, shopping...)

• Unieke natuur- en avontuurervaring

• Mooie 3-daagse sneeuwscootersafari

• Overnachting in wildernischalets en -hutten

• Iedere deelnemer beschikt over zijn eigen sneeuwscooter

• Diverse leuke verlengingsmogelijkheden

De juwelen van Namibië AANRADER
17-daagse Nederlandstalig begeleide rondreis, vertrek op 1 oktober 2023

14-daagse Nederlandstalig begeleide safari met mobiele tent, vertrek op 23 september 2023

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/