Verleng uw programma

Zin om nog een paar dagen langer in Lapland te verblijven? Zin om nog aan een huskytocht, rendiersledetocht of sneeuwschoenwandeling deel te nemen?

Na een korte introductieles gaat het sneeuwscooteravontuur van start Overnacht nabij de Noorse grens in het Galdotieva Fell Center

Op een aantal geselecteerde data kan u uw shortbreak verlengen tot een weekverblijf aan een voordeelprijs. U verblijft er op individuele basis en op uw vertrekdag wordt de transfer naar de luchthaven voor u geregeld.

U kan uw programma naar eigen wens en budget vervolledigen met een van onderstaande facultatieve excursies. Ter plaatse kan u gemakkelijk materiaal huren zoals sneeuwschoenen of langlaufski’s om zelf tochten te maken in de omliggende natuur.

  • IJsvissen
    IJsvissen Op een nabijgelegen meer zullen de technieken van het ijsvissen kort uitgelegd worden. Hierna kunt u zelf proberen een vis aan de haak te slaan.

    Prijs: € 40,00/volw.,
    € 24,00/kind (5 tem 11 jaar)
    Vertrek: dinsdag om 10u00 en zaterdag om 14u00
    Opmerking: minimum 2 deelnemers
  • Nachtelijke sneewschoenwandeling
    Nachtelijke sneewschoenwandeling Ga op stad in de natuur tijdens deze nachtelijke sneeuwschoenwandeling langs verharde paden en diepsneeuw. Onderweg wordt er af en toe halt gehouden om de hemel af te speuren en hopen dat het noorderlicht zich zien.

    Prijs: € 75,00/volw.,
    € 45,00/kind (5 tem 11 jaar)
    Vertrek: dinsdag, donderdag en zaterdag om 21u00
    Opmerking: minimum 2 volwassenen, niet geschikt voor kinderen < 5 jaar
  • Nachtelijke sneeuwscootersafari
    Nachtelijke sneewscootersafari Als het donker wordt, vertrekt u op een nachtelijke sneeuwscootersafari. De lichten van de sneeuwscooters weerschijnen op de witte sneeuw en samen met het licht van de sneeuw en de maan vindt u dit zeker een fantastische ervaring. En met wat geluk kan u het noorderlicht bewonderen tijdens de tocht van 20km. Onderweg geniet u nog van een warm drankje.

    Prijs: € 125,00/pers., single driving toeslag: € 35,00
    Opmerking: minimum 2 volwassenen, niet geschikt voor kinderen < 12 jaar
  • Sneeuwschoenwandeling in het Pallas-Yllästunturi National Park met relaxsessie in de Arctic Spa
    Nachtelijke sneewscootersafari Sneeuwschoenwandeling langs verharde paden en diepsneeuw. U wordt uitgerust met sneeuwraketten waarmee u beter kan wandelen op de (diep)sneeuw. U vertrekt eerst per minibus naar de Pallas heuvel in het Pallas-Yllästunturi National Park. Een bezoek aan het natuurcentrum is inbegrepen. Onderweg wordt er gestopt om te genieten van een picknick lunch aan open kampvuur. Na de wandeling kan u heerlijk ontspannen in de Jeris Arctic Spa met saunas, hot tub,...

    Duur: 5u30
    Prijs: € 125,00/pers.,
    Vertrek: woensdag en vrijdag om 9u30
    Opmerking: minimum 2 volwassenen
  • Bezoek aan een rendierboerderij met rendiersledetocht en lunch
    Bezoek aan een rendierboerderij met rendiersledetocht en lunch Met een minibus wordt u naar de rendierboerderij van Torassieppi gebracht. Deze traditionele rendierboerderij bestaat maar liefst al meer dan 100 jaar. U maakt er kennis met de rendierherder die u alles over de rendieren zal vertellen. U maakt een tocht met een rendierslede van 3 km en u krijgt er een lunch in een Lapse teepee of ook wel kota genoemd.

    Duur: 3u30
    Prijs: € 175,00/volw., € 105,00/kind (5 tem 11 jaar)
    Vertrek: maandag, woensdag en vrijdag om 10u20
  • Lange huskytocht
    Lange huskytocht Kies voor een huskytocht van 15km langsheen bossen en heuvels tussen wondermooie winterlandschappen. Eerst krijgt u instructies hoe u de husky's dient aan te sturen. Hierna kan het echte avontuur van start gaan. U rijdt met 2 personen in een slede die u afwisselend kan besturen.

    Prijs: € 165,00/pers.
    Vertrek: maandag en dinsdag om 13u00, vrijdag en zaterdag om 10u30
    Opmerking: minimum 2 deelnemers, niet geschikt voor kinderen < 5 jaar
  • Dagtocht met husky's
    Dagtocht met husky's Kies voor een huskytocht van 15km langsheen bossen en heuvels tussen wondermooie winterlandschappen. Eerst krijgt u instructies hoe u de husky's dient aan te sturen. Hierna kan het echte avontuur van start gaan. U rijdt met 2 personen in een slede die u afwisselend kan besturen.

    Duur: 4u30
    Prijs: € 360,00/pers.
    Vertrek: donderdag om 10u30
    Opmerking: minimum 2 deelnemers, niet geschikt voor kinderen < 15 jaar

Dit is nog maar een selectie uit ons aanbod. Vraag onze uitgebreide lijst met excursiemogelijkheden in Harriniva.

• Unieke natuur- en avontuurervaring

• Mooie 3-daagse sneeuwscootersafari

• Overnachting in wildernischalets en -hutten

• Iedere deelnemer beschikt over zijn eigen sneeuwscooter

• Diverse leuke verlengingsmogelijkheden

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/