Hoogtepunten van Fins-Lapland

Hoogtepunten van Fins-Lapland - 8-daagse mini-rondreis

Ontdek al het beste wat Fins-Lapland te bieden heeft gedurende deze 8-daagse mini-rondreis. Tijdens deze rondreis zal u alle hoogtepunten van Fins Lapland beleven; alle typische excursies in een voordeelpakket, een bezoek aan een sneeuw- en ijshotel, een diner in een ijsrestaurant, een bezoek aan het Santa Claus Village en het Arktikum Museum in Rovaniemi, Ranua Wildlife Park en nog veel meer.

Lapland on Tour: infosessies bij u in de buurt
Klik voor een overzicht van alle data & locaties

Als afsluiter komt u tot rust tijdens een verblijf midden de natuur nabij de zuidelijkste fjell van Lapland, net onder de Noordpoolcirkel gelegen. Hier verblijft u in een hotelkamer of een gezellige houten chalet die op een heuveltop gelegen zijn. Omringd door een ongerepte natuur met hagelwitte sneeuwvlaktes, meren en bossen. £En mocht het noorderlicht zich voordoen, dan zit u op alvast op eerste rij.

Uiterst voordelig programma
Rondreis op basis van vol pension
Zowel voor koppels als gezinnen met kinderen

Geografie: Finland is één van de grootste landen van Europa. Met een oppervlakte van 338.000km² is het 8x zo groot als België.

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER