De authentieke en comfortabele Brändön ligt in bijna sprookjesachtige omgeving op een eiland van de Luleå archipel in de Botnische Golf De houten chalets van Brändön Lodge liggen rond het hoofdgebouw en werden recent gerenoveerd Een van de hoogtepunten van deze rondreis is ongetwijfeld de huskytocht Per sneeuwscooter over de bevroren zee met de talloze eilandjes van de archipel Rondom u niets anders dan sneeuw en ijs op de bevroren Botnische Golf Het noorderlicht maakt uw Lapland ervaring compleet Facultatief - Voel de brute kracht van een echte ijsbreker tijdens een tochtje op zee Facultatief - Een andere manier om de bevroren zee van de Luleå-archipel te ontdekken is per hovercraft Facultatief - Met sneeuwschoenen kunt u plaatsen bereiken die u nooit te voet zou kunnen bereiken 'The Cabin', een van de verschillende boomhutten van het Treehotel 'The Bird Nest' biedt een comfortabele omgeving waar een gezin met 2 kinderen op een originele manier kunnen overnachten Door de spiegelwanden gaat 'The Mirrorcube' bijna volledig op in de natuurlijke omgeving 'The Mirrorcube' is geschikt voor 2 personen en voorzien van een bed, badkamer, woonkamer en dakterras Elk van de verschillende boomhutten is hedendaags en comfortabel ingericht Welkom in Kiruna, de laatste Europese wildernis Facultatief - De prachtige houten kerk van Kiruna verbindt de Amerikaanse houtarchitectuur met invloeden van de Noorse staafkerk en Samische hutten Facultatief - Maak een extra huskytocht in de bergen rond het hoogste punt van Zweden Facultatief - Bezoek het enige echte ICEHOTEL van Jukkäsjärvi, de grootste ijsconstructie ter wereld Facultatief - Heerlijk genieten en ontspannen in de Aurora Spa van het beste spa & wellnesshotel van Kiruna

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/