In de media

Op deze pagina vindt u een handig overzicht van de belangstelling die onze Lapland programma's kregen in de media.

Televisie/video

Van Oud naar Nieuw in Lapland & het Snow Village
- VTM Telefacts, 05/01/2011

P's Poker Pro 2010 Lapland

Het Noorderlicht of Aura Borealis

Geschreven pers

Winters Lapland - Beleef de magie van het Hoge Noorden

Winters Lapland
Beleef de magie van het Hoge Noorden

De Standaard, 4 & 5 november 2017
Lapland is net als een sprookje in de winter.
De groene naaldwouden en blauwe meren worden in de wintermaanden compleet bedekt met een dikke laag sneeuw. De vele natuurgebieden en nationale parken nodigen uit tot een actieve vakantie in de natuur van Lapland.

Lees het volledige artikel (PDF)

Op ontdekking in magisch Lapland

6x op de Lappen
Plus Magazine, januari 2016
Eindeloze vlaktes, kou, cultuur en wildernis. In Lapland
staan ze garant voor avontuur. Van snelle tochten
op de sneeuwscooter en hilarische momenten
op de huskyslee, tot verwondering over de ongetemde
natuurpracht en de vergeten Sami-cultuur.

Lees het volledige artikel (PDF)l

Op avontuur in de Finse witte wildernis
De Zondag, 13 september 2015
De natuur is er nog ongerept, de lucht die je inademt is er puur en het water in de vele meren is van de zuiverste soort. En de stilte, die is er ongeëvenaard. Welkom in Fins Lapland, de laatste wildernis van Europa.

De Zondag, 2 september 2012
Belgische wintersportliefhebbers trekken bijna automatisch richting Frankrijk, Oostenrijk, Zwitserland of Italië. Nochtans beschikken we in Europa over een bestemming die behalve skipret unieke troeven te bieden heeft zoals sledehondentochten, sneeuwscootersafari's, slapen in een sneeuwhotel of genieten van het wonderbaarlijke noorderlicht. Maak kennis met het magische Lapland in Finland !

Winter Wonderland, de toppers van Fins Lapland

Genieten, september 2010
Naast prachtige, ongerepte natuur heeft Lapland ook een arsenaal activiteiten in de aanbieding. Wat dacht je van ijsvissen, een rendiertocht, of een avontuurlijke rit met de sneeuwscooter? Genieten goot het beste van Lapland in een lijstje must-do's. Welkom in Lapland!

Winters avontuur in het Hoge Noorden

De Zondag, 30 augustus 2010
We trekken voor een winters avontuur naar Fins Lapland, de laatste échte wildernis in Europa. Het vervoer ter plaatse gebeurt in stijl: 4 dagen lang zijn we de trotse eigenaar van een monster van een sneeuwscooter.

Slapen bij -5°C in het ICEHOTEL

De Zondag, 23 augustus 2009
We trekken naar Kiruna in Zweeds Lapland, boven de Noordpoolcirkel. Het doel van de reis is tweeledig: een ijskoude nacht doorbrengen in het énige échte Ice Hotel in Jukkasjärvi en het aanschouwen van het mythische Noorderlicht. Duimen maar!

Lapland in het kort

Lapland is de benaming voor een gebied in Noord Scandinavië dat zich grotendeels boven de Noordpoolcirkel bevindt. Deze regio strekt zich uit van Rusland, over Finland en Zweden, tot in Noorwegen.

Het is één van de weinige plaatsen op onze aarde waar de natuur nog oorspronkelijk en onaangetast is. In deze ongetemde wildernis heersen een rust en stilte die we eigenlijk niet meer voor mogelijk houden. Een overvloed aan ruimte nodigt uit voor een avontuurlijke tocht in de eenzaamheid van dit wondermooie sneeuwland.

Winters Lapland betekent ook onvergetelijke witte vlaktes en met een beetje geluk het ervaren van het noorderlicht. In Lapland wonen de Sámi, de enige inheemse bevolkingsgroep van Noord-Europa. De Sámi spreken hun eigen taal en hebben hun eigen kleurrijke cultuur. Ondanks hun moderne en eigentijdse levenswijze houden de Sámi hun tradities in ere zoals de kleurrijke klederdracht, de rendierboerderijen en de 'joiku-zang'.

Het absolute hoogtepunt van elke Lapland-reis is natuurlijk het ervaren van het noorderlicht. Een uniek natuurfenomeen en spectaculair lichtspel aan de hemel van het (winters) paradijs!

Incentives

Asteria Expeditions heeft door de jaren heen een ruime ervaring en flink wat referenties opgebouwd wat betreft groeps- en incentivereizen in Lapland.

Het samenstellen van een geslaagde groepsreis, incentive, teambuilding, meeting of congres is specialistenwerk en wordt door Asteria Expeditions met uiterste zorg en precisie uitgevoerd. Winters Lapland is dé ideale bestemming en vormt het perfecte kader om uw ultiem reisdoel te realiseren. Asteria Expeditions zorgt, aan de hand van z'n goede contacten ter plaatse en kennis van de bestemming, voor het beste programma op maat om u zo een onvergetelijke 'wauw ervaring' te bezorgen waarover nog lang zal nagepraat worden. De mogelijkheden zijn eindeloos en in deze brochure vindt u alvast enkele leuke ideeën terug. Neem gerust contact op met Asteria Expeditions om de mogelijkheden te bespreken.

Kazachstan - Prachtige natuur en bruisende steden AANRADER