Jeris - Essence of Lapland

Jeris - Essence of Lapland | 8-daags individueel programma

Koppels, families of groepjes vrienden die op zoek zijn naar een actieve vakantie in de sneeuw vinden bij dit 8-daags programma zeker hun gading. Bij dit goed gevuld en gevarieerd programma komen alle typische Laplandactiviteiten zoals een sneeuwscootersafari, huskytocht, rendiersafari… aan bod. Door de afgelegen ligging in de natuur ver weg van kunstlicht, is dit een ideale locatie om het noorderlicht te spotten.

INFOSESSIES WINTERS LAPLAND 2022-2023
Kom langs op een voorstelling van ons aanbod Winters Lapland en vertrek goed geïnformeerd naar het Hoge Noorden. Klik voor data & gratis registratie

Ontdek het dagprogramma

jeris vakantie jeris week jeris hotel verblijf jeris lapland

Het Jeris hotel is prachtig gelegen aan het grote Jerisjärvi meer. U kan er overnachten in hotelkamer of in gezellige chalets met o.a. woonruimte, aparte slaapkamer(s), haard en sauna. U kan er prachtige wandelingen maken of tochten met langlaufski's. Het Pallas Nationaal Park ligt vlakbij. De 'Arctic Sauna' spa gelegen bij het Jerisjärvi meer biedt u een uiteenlopende sauna-ervaring. U kan er ook een plons maken in het ijswak.

Rustig gelegen natuurverblijf
Voor koppels en gezinnen met kinderen
Alle klassieke activiteiten komen aan bod

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/