Uw verblijf in de Lake Lodge, Fins-Lapland

De wildernislodge Lake Lodge is gelegen aan de rand van een meer gelegen nabij de Zweedse grens. Door de afgelegen en noordelijke ligging ver weg van alle kunstlicht is dit een ideale locatie om het noorderlicht te spotten. De wildernislodge bestaat uit kleinere chalets die rondom de hoofdchalet gelegen zijn. In deze centrale plaats is ook het restaurant en een gezellige zitruimte voorzien met open haard.

De wildernislodge bestaat uit kleinere chalets die rondom de hoofdchalet gelegen zijn Rondom de hoofdchalet liggen een aantal gezellige chalets

De wildernislodge telt een aantal chalets waarin overnacht wordt. Iedere chalet telt een 2 à 3-tal kamers, een gemeenschappelijke ruimte met douche- en toilet-faciliteiten en een gemeenschappelijke woonruimte met haard en zetels waar u tijdens de vrije momenten kan vertoeven. Alle kamers zijn voorzien van twin bedden waarvan sommigen samen kunnen geplaatst worden. De badkamers werden recent gerenoveerd. Voor families zijn er grotere kamers met extra stapelbed beschikbaar.

Alle kamers zijn voorzien van twin bedden waarvan sommigen samen kunnen geplaatst worden In de gemeenschappelijke woonruimte met haard kan u tijdens de vrije momenten vertoeven

Rondom de hoofdchalet liggen een aantal gezellige chalets. U kan er gebruik maken van de gratis wifi, maar deze locatie nodigt eerder uit om eens 'offline' te gaan en volop te genieten van de prachtige natuur rondom de chalets. U kan er genieten van prachtige zonsopgangen of -ondergangen en heel wat activiteiten gaan door in de onmiddellijke omgeving van de chalets.

Verder beschikt het complex over een houtgestookte saunahut met hot tub aan de oevers van het meer gelegen. U kunt de sauna en hot tub gedurende uw verblijf meerdere avonden gebruiken. Voor jonsten zijn er sleetjes voorzien om te spelen rond de chalets.

Lake Lodge - Weekendbreak | 4 dagen

4-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 2, 9, 16 & 23 februari en 2 maart 2023

Bekijk de prijzen van dit 4-daags programma

•Kort maar compleet programma

• Lange sneeuwscooter- en huskytocht

• Rendiersledetocht, sneeuwschoenwandelen, ijsvissen,… inbegrepen

• Excursies gaan door in een kleine groep

• Overnachting in een typische en gezellige wildernislodge met een selectie van dranken inbegrepen

• Bezoek aan het Snow Village met o.a. diner in het Ice Restaurant

• Lokale keuken

• Sauna en hot tub

• Kleine Nederlandstalige reisgroep

• Thermische winterkledij inbegrepe

Finland - Lake lodge Weekendbreak

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/