De logies van Iso Syöte zijn uniek gelegen op de zuidelijkste heuvel of 'fjell' van Fins Lapland Het hotel en de chalets van Iso Syöte zijn uniek gelegen op de top van een skiheuvel Vanuit het panoramarestaurant geniet u van een adembenemend uitzicht op de omgeving De gloednieuwe Arctic Spa biedt heel wat faciliteiten zoals binnenzwembad, Finse sauna, stoombad, jacuzzi en een koud dompelbad Families met kinderen of grotere gezinnen kunnen opteren voor een houten chalets De houten chalets van Iso Syöte zijn gebouwd in traditionele Finse Kelo stijl De compfortabele hotelkamers zijn gelegen in het hoofdgebouw Mits supplement kan u uw hotelkamer upgraden naar een Star Superior Room met o.a een ruimere badkamer De ruime Aurora View Suites op de bovenste verdieping beschikken over een eigen jacuzzi Na een korte introductieles kan u vertrekken met de sneeuwscooters Het wandelen met sneeuwschoenen vraagt wat gewenning Een bezoekje aan een lokale rendierboerderij Tijdens een rendiersledetocht geniet u van het wondermooie sneeuwlandscha Het noorderlicht maakt u Laplandavontuur ongetwijfeld nog onvergetelijker Tijdens de huskysafari legt u 12 km af met de huskyslede Een tocht met de honden door de ongerepte natuur vormt voor velen een hoogtepunt van de reis Tijdens een potje ijsvissen probeert u zelf een vis aan de haak te slaan In het Ranua Wildlife Park maakt u kennis met wilde dieren die in deze regio voorkomen In het Santa Claus Village wonen de Kerstman en zijn vele helpers... Breng een bezoekje aan de enige echte Kerstman

Armenië - Unesco-werelderfgoed en prachtige natuur AANRADER

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/