Uw verblijf in Fins Lapland

Binnen dit programma heeft u keuze uit 3 verschillende logies: u kan ervoor kiezen iom te overnachten in een hotelkamer van het wildernishotel van Harriniva of één van de chalets van Jeris of Torassieppi.

Harriniva Holiday Center

Het Harriniva Holiday Center is gelegen aan de Muonio rivier en de Zweedse grens, een gezellig hotelcomplex midden in de prachtige natuur van Fins Lapland. Ook het prachtige Ylläs-Pallas National Park ligt vlakbij en is zeker een bezoekje waard. Naast de klassieke winteractiviteiten zoals rendiersledetochten en sneeuwscootersafari's, kunt u hier ook terecht voor gastronomie met een typisch Lapse keuken.

U verblijft in het Harriniva Holiday Center Geniet van wondermooie panorama's

Het hotel telt 64 comfortabele hotelkamers in Scandinavische stijl, met eigen wc en douche. Alle kamers zijn niet-rokers, enkele kamers beschikken over een eigen sauna, kleine kitchenette en TV.

Hotel en chaletcomplex Jeris

Het hotelcomplex van Jeris is gelegen nabij Muonio en het Pallas National Park. De gezellige blokhutten zijn gelegen in de natuur rondom het hoofdgebouw. Het complex beschikt over een spa gedeelte met jacuzzi, ondiep zwembad, sauna en ijswak buiten waar ook kan in gezwommen worden. 1 of 2 keer per week kan u er genieten van een typische Finse rooksauna. Het restaurant bevindt zich in het hoofdgebouw.

U verblijft in het Hotel HarrinivaU verblijft in het Hotel Harriniva

De chalets variëren van 36m² tot 70m² en zijn geschikt tot 7 personen. Ze zijn uitgerust met een kitchenette, woonruimte met open haard, TV, droogkast, badkamer met douche, toilet en een privé sauna.

Torassieppi Hotel & chalets

Deze gezellige wildernischalets liggen zeer afgelegen, vlakbij een groot meer. Dankzij deze uitzonderlijke, rustige ligging in de natuur is dit de ideale locatie om te genieten van de frisse lucht en alle drukte achter te laten. Omdat er geen lichtvervuiling is, is dit ook een uitstekende locatie om het noorderlicht te zien.

Deze gezellige chalets van Torassieppi liggen zeer afgelegen, vlakbij een groot meerDe chalets zijn gezellig en warm ingericht en zijn voorzien van een haard

De chalets zijn gezellig en warm ingericht en zijn voorzien van een haard, eigen sanitair en een kleine keuken. Er zijn ook chalets met een eigen sauna. In deze chalets kunnen 4 personen overnachten en er is plaats voor 2 extra bedden in de leefruimte, wat ervoor zorgt dat ze beter geschikt zijn voor grotere families.

• Lange huskytocht en sneeuwscootersafari inbegrepen

• Andere excursies vrij te bepalen

• Diverse leuke verlengingsmogelijkheden

• Mogelijkheid om te overnachten in een sneeuwiglo of Aurora Dome

4-daagse begeleide culturele citytrip, vertrek op 3 juni 2021

Volga Dream cruise Sint-Petersburg - Moskou AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 augustus 2021

Geschiedenis van de Duitse Hanzesteden AANRADER
5-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurreis, vertrek op 20 augustus 2021

Stockholm - Schoonheid aan het water AANRADER
4-daagse Nederlandstalig begeleide citytrip, vertrek op 21 mei en 30 juli 2021

Lapland Time Out! AANRADER

Jeris - Best of Lapland - chalet AANRADER

Jeris - Highlights of Lapland AANRADER
8-daags individueel programma, vertrek van 27 december 2020 tot 11 april 2021

4-daags individueel programma, vertrek op 4, 11, 18 en 25 februari 2021

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/